Vakarbuļļu pludmalē pieķerts pusmūža vīrietis, fotografējot puskailas atpūtnieces

3 komentāri
Vakarbuļļu pludmalē pieķerts pusmūža vīrietis, fotografējot puskailas atpūtnieces
31.07.2016 Liepājas pludmalē norisinās ikgadējais vasaras festivāls Summersound. (Mārtiņš Zilgalvis / f64)

Vakarbuļļu pludmalē pieķerts pusmūža vīrietis, fotografējot puskailas atpūtnieces, informē Rīgas pašvaldības policija.

30. maijā īsi pēc pulksten 13.00 Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes glābēji, apsekojot Vakarbuļļu pludmali, ievēroja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš bija ielīdis kāpu zonā starp niedrēm un fotografēja puskailas sievietes.

Policisti – glābēji devās pie vīrieša, kuram lūgts uzrādīt uzņemtās fotogrāfijas un paskaidrot ar kādu mērķi tās tiek uzņemtas. Pārbaudot fotogrāfijas, konstatēts, ka ar 30.maija datumu pludmalē dažu stundu laikā nofotografētas aptuveni 4 – 5 sievietes. Atpūtnieces fotogrāfijās bija redzamas bez bikini augšiņām, vienlaikus daudzas no tām, mēģinot pēc iespējas vairāk nosauļot, bija saripinājušas arī bikini apakšdaļu. Bildēs bija redzami gandrīz kaili ķermeņi dažādās pozās.

Pats vīrietis savu uzvedību attaisnoja ar ziņkāri, neko vairāk nepaskaidrojot. Persona bija pieklājīgi apģērbta un atzina, ka viņu mājās gaida sieva ar diviem bērniem.

Policisti devās pie cietušās, kura bija šokēta par notikušo un apstiprināja, ka fotogrāfijās redzama arī viņa. Sieviete skaidroja, ka nevienam nav ļāvusi viņu fotografēt un par notikušo vēlas rakstīt iesniegumu Valsts policijā, lai izvirtušais vīrietis tiktu saukts pie atbildības.

Uz notikumu vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pieņēma sievietes iesniegumu un 39 gadus veco vīrieti nogādāja iecirknī.

Ņemot vērā, ka arī iepriekšējos gados peldvietās fiksēti līdzīgi gadījumi, kuros tiek aizskartas atpūtnieku tiesības, Rīgas pašvaldības policisti vasaras sezonā iespēju robežās pievērsīs uzmanību aizdomīgām personām pludmalē. Taču vienlaikus policija aicina arī iedzīvotājus ziņot par šādām personām.

TOP komentāri

 • Arķoms
  0 0 0

  Arķoms

  Ja publiskās vietās ir atļauts atkailināties, kada problēma ar fotogrāfēšanu? Skaistumu taču atļauts baudīt.
 • Zuze
  0 0 0

  Zuze

  Kas galīgi debīlli 39 gadi pusmūža vīrietis...kādam jāiet skolā...
 • Guna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl