2 komentāri

Kāda pusaudžu kompāniju pavisam nesen sarīkojusi traci Rīgas vecpilsētā un pēcāk izpelnījusies policistu ievērību ar savu īpaši nekaunīgo uzvedību.


Pirmais zvans par jauniešu izdarībām dežūrdaļā atskanējis īsi pirms plkst. 17.00 pēcpusdienā. Jau izkāpjot no policijas busiņa un dodoties tīņu virzienā, likuma sargi pamanījuši kādu acīmredzami nepilngadīgu skolnieci, kura turot rokās cigareti, gaisā izpūtusi kuplu dūmu mutuli. Savukārt tuvojoties bariņam gaisā uzvēdījusi spēcīga alkohola smaka. Tīņi gan liegušies, ka būtu ko sastrādājuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Līdz brīdim, kamēr kolēģi atgādājuši alkometru, vīri uzklausījuši daudz un dažādas versijas par to, kā tad risinājušies šīs dienas notikumi. Tomēr kāds klusām atzinies, ka dzēruši degvīnu, kas iepriekš slēpts, ielejot to “Coca-Cola” pudelē. Kurš to sagādājis tīņi gan neatzina.

 

 

 

Diviem no jauniešiem, izmantojot mirkli, gan izdodas aizlaisties no inspektores, kura viņus pavada, taču tas nebūt neuzlabo šo situāciju.

 

Lai arī neviens no pārējiem jauniešiem, kuri pieķerti dzērumā, nav rūdīts pārkāpējs vai huligāns, šī pasēdēšana trokšņainajā kompānija tomēr sagādās pamatīgas nepatikšanas. Pat ja likuma sargi lems vien par simbolisku naudas sodu, maz ticams, ka vecāki priecāsies par iespēju, kopā ar savām atvasēm paviesoties pie nepilngadīgo lietu inspektoriem.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl