Vai tiešām “ūdentiņš”? Policistu uzmanību “Maskačkā” piesaista aizdomīgu tipiņu rosība

13 komentāri
Vai tiešām “ūdentiņš”? Policistu uzmanību “Maskačkā” piesaista aizdomīgu tipiņu rosība
EKRĀNUZŅĒNUMS

Iespējams, otrdien kādas “Maskačkas” ”točkas” apmeklētāju sejās bija vērojama vilšanās, jo viņu iecienītajā iepirkšanās vietā nebija iespējams tikt pie tik iecienītās pudeles.

Otrdienas rītā, pavisam neilgi pirms maiņas beigām, Maskavas forštates ielās patrulējošie policisti neplānoti ”aizķērušies” Daugavpils ielā.

Iepretim vietējās izpilddirekcijas ēkai, kas, starp citu, atrodas arī dažu simtu metru attālumā no policijas iecirkņa, viņi pamanījuši aizdomīgu rosību un kādu vīru gados, kurš no vienā ielas pusē stāvoša auto pārkrāvis otrā ielas pusē apturētā “Toyota” bagāžniekā vairākas melnā plēvē ietītas kannas.

Uzrunātais vīrietis gan centies izsprukt no nepatikšanām, mirkli tēlojot, ka nesaprot, par ko tad tāda policijas interese, bet tad, uzmanīgi apvaicājies, vai ar likumsargiem nevar ko sarunāt. Saņēmis noliedzošu atbildi, viņš nedaudz sašļucis un pasniedzis prasītos dokumentus. Tikmēr otrpus ielai kolēģis aprunājies ar sievieti, kura, redzot notiekošo, arī centusies pamest notikuma vietu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

13 komentāri