2 komentāri

Rīgā un dažās citās Latvijas pilsētās tā sauktajiem grafiti jeb ielu māksliniekiem ir atvēlētas speciālas vietas, kur izpaust savas emocijas zīmējumos. Industriālos objektus rotājošie darbi parasti arī labi izskatās, bet ainu bieži vien sabojā vienkārši ķēpātāji, kuri, tieši izsakoties, zīmēt neprot. Ādažos notverti divi šādi “meistari” – vietējās skolas audzēkņi, kuriem tagad priekšā treniņš tilta balstu krāsošanā.

Tilts no Ādažiem uz Kadagu, kas iet pāri Gaujai, tikai pirmajās atklāšanas dienās bija balts un tīrs. Tagad to rotā neskaitāmi ķeburi, kurus to autori noteikti gribētu saukt par grafiti mākslu, taču likuma izpratne par šiem smērējumiem ir nepārprotama. Par sveša īpašuma bojāšanu pienākas sods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešdien vietējie pašvaldības policisti patruļas laikā diviem māksliniekiem nejauši uzskrējuši virsū. Jāpiebilst, ka abi grafiti “censoņi” vēl nav sasnieguši 14 gadu vecumu.

Pilnīgi iespējams, ka puikām tiks dota iespēja patrenēties krāsošanā un tā vietā, lai liktu atmaksāt zaudējumus, vietējā dome varētu arī vienoties ar jaunajiem māksliniekiem par krāsošanas darbu veikšanu, kas būtu daudz audzinošāk nekā rēķina izrakstīšana puišu vecākiem.

TOP komentāri

  • Ervīns Elliņš
  • s
    0 0 0

    s

    Lai paši notira vecāku un speciālistu uzraudzibā, bet, zinot musu likumdošanu par bērnu tiesībām, neticu.Atceros, ka lasīju, ka laikam Liepājā vecāki paši lika savam varonim ķēpājumu nomazgāt vai pārkrāsot un saņēma aizrādījumus par neželību vai kaut ko tamlīdzīgu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl