2 komentāri

Rīgā un dažās citās Latvijas pilsētās tā sauktajiem grafiti jeb ielu māksliniekiem ir atvēlētas speciālas vietas, kur izpaust savas emocijas zīmējumos. Industriālos objektus rotājošie darbi parasti arī labi izskatās, bet ainu bieži vien sabojā vienkārši ķēpātāji, kuri, tieši izsakoties, zīmēt neprot. Ādažos notverti divi šādi “meistari” – vietējās skolas audzēkņi, kuriem tagad priekšā treniņš tilta balstu krāsošanā.

Tilts no Ādažiem uz Kadagu, kas iet pāri Gaujai, tikai pirmajās atklāšanas dienās bija balts un tīrs. Tagad to rotā neskaitāmi ķeburi, kurus to autori noteikti gribētu saukt par grafiti mākslu, taču likuma izpratne par šiem smērējumiem ir nepārprotama. Par sveša īpašuma bojāšanu pienākas sods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešdien vietējie pašvaldības policisti patruļas laikā diviem māksliniekiem nejauši uzskrējuši virsū. Jāpiebilst, ka abi grafiti “censoņi” vēl nav sasnieguši 14 gadu vecumu.

Pilnīgi iespējams, ka puikām tiks dota iespēja patrenēties krāsošanā un tā vietā, lai liktu atmaksāt zaudējumus, vietējā dome varētu arī vienoties ar jaunajiem māksliniekiem par krāsošanas darbu veikšanu, kas būtu daudz audzinošāk nekā rēķina izrakstīšana puišu vecākiem.

TOP komentāri

  • Ervīns Elliņš
  • s
    0 0 0

    s

    Lai paši notira vecāku un speciālistu uzraudzibā, bet, zinot musu likumdošanu par bērnu tiesībām, neticu.Atceros, ka lasīju, ka laikam Liepājā vecāki paši lika savam varonim ķēpājumu nomazgāt vai pārkrāsot un saņēma aizrādījumus par neželību vai kaut ko tamlīdzīgu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl