2 komentāri

Rīgā un dažās citās Latvijas pilsētās tā sauktajiem grafiti jeb ielu māksliniekiem ir atvēlētas speciālas vietas, kur izpaust savas emocijas zīmējumos. Industriālos objektus rotājošie darbi parasti arī labi izskatās, bet ainu bieži vien sabojā vienkārši ķēpātāji, kuri, tieši izsakoties, zīmēt neprot. Ādažos notverti divi šādi “meistari” – vietējās skolas audzēkņi, kuriem tagad priekšā treniņš tilta balstu krāsošanā.

Tilts no Ādažiem uz Kadagu, kas iet pāri Gaujai, tikai pirmajās atklāšanas dienās bija balts un tīrs. Tagad to rotā neskaitāmi ķeburi, kurus to autori noteikti gribētu saukt par grafiti mākslu, taču likuma izpratne par šiem smērējumiem ir nepārprotama. Par sveša īpašuma bojāšanu pienākas sods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešdien vietējie pašvaldības policisti patruļas laikā diviem māksliniekiem nejauši uzskrējuši virsū. Jāpiebilst, ka abi grafiti “censoņi” vēl nav sasnieguši 14 gadu vecumu.

Pilnīgi iespējams, ka puikām tiks dota iespēja patrenēties krāsošanā un tā vietā, lai liktu atmaksāt zaudējumus, vietējā dome varētu arī vienoties ar jaunajiem māksliniekiem par krāsošanas darbu veikšanu, kas būtu daudz audzinošāk nekā rēķina izrakstīšana puišu vecākiem.

TOP komentāri

  • Ervīns Elliņš
  • s
    0 0 0

    s

    Lai paši notira vecāku un speciālistu uzraudzibā, bet, zinot musu likumdošanu par bērnu tiesībām, neticu.Atceros, ka lasīju, ka laikam Liepājā vecāki paši lika savam varonim ķēpājumu nomazgāt vai pārkrāsot un saņēma aizrādījumus par neželību vai kaut ko tamlīdzīgu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl