Vai tas ir pieņemami? Bariņš pusaudžu Pārdaugavā demolē bērnudārzu un izmēda apsargu

1 komentārs
Vai tas ir pieņemami? Bariņš pusaudžu Pārdaugavā demolē bērnudārzu un izmēda apsargu
Foto: Ekrānuzņēmums

Bariņš pusaudžu darba dienas pievakarē iekļuvuši kādā Pārdaugavas bērnudārzā un tur nodarbojušies ar vandalismu. Acīmredzot šādus ”varoņus” spēj apturēt vien sastapšanās ar policiju. 

Darba dienas pievakarē galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši vairākus izsaukumus par neciešamu pusaudžu kompāniju, kas kādā Iļģuciema iekšpagalmā klausoties skaļu mūziku, trokšņojot un radot dažādas nekārtības, kas traucējot apkārtējo mieru.

Taču, kamēr vīri devušies uz izsaucēja norādīto vietu, izrādījies, ka, bara instinktu vadīti, jaunieši jau paspējuši ielauzties blakus esošajā bērnudārzā. Protams, ieraugot policistus un saprotot, kādēļ tie šeit ieradušies, huligāni devuši kājām ziņu. Taču bēdzējiem īsti nebija kur sprukt, jo kārtības sargi bija tos ielenkuši.

Drīz vien policistu rokās nonākuši vēl trīs huligāni un likumsargi aprunājušies ar sirmo teritorijas sargu, kurš bijis bezspēcīgs pret vairākiem desmitiem pusaudžu. Huligāni šajā vietā bija salauzuši vairākus āra krēsliņus, kas paredzēti bērniem, un sašķaidījuši pudeles, bet pēc apsarga lūguma pamest teritoriju sāka viņu izmēdīt.

Ņemot vērā, ka šajā vietā bijuši padsmit jauniešu, apsargs uzņēmis fotoattēlus un izsaucis policiju. Pateicoties attēliem, kuros piefiksēti ļaundari, kā arī kādas aculiecinieces uzņemtam videomateriālam, likumsargiem turpat notikuma vietā izdevies aizturēt vēl divus huligānus, tāpat noskaidrotas arī vairāku aizmukušo personības. Ņemot vērā, ka visi aizturētie bijuši nepilngadīgi, uz notikuma vietu izsaukti viņu vecāki. Tāpat tika sagaidīti arī Valsts policijas darbinieki, jo apsargs par notikušo vēlējās rakstīt iesniegumu.

Kas jauniešu kompānijai šķita kā joks, visticamāk, nebūt neliks smieties viņu vecākiem, jo šis incidents nebūt nebeidzās brīdī, kad kārtības sargi nodeva skolniekus vecāku rokās. Visdrīzāk, ģimenēm nāksies vēl vairākkārt mērot ceļu uz policijas iecirkni, būs jāsedz nodarītā skāde, kā arī jāpaviesojas psihologa kabinetā.

1 komentārs