Komentāri

Pagājušajā gadā 15 gadījumos policisti pieķerti, ņemot kukuļus, 2015. gadā korupcijas noziegumi ceļu policistu rindās atmaskoti vēl mazāk – proti, deviņi. Tomēr, tā kā pastāv aizdomas, ka šie skaitļi neatspoguļo patiesos korupcijas apmērus, Valsts policijas vadība sākusi meklēt preventīvus risinājumus šai problēmai.

Kā viena no idejām, kas aizgūta no Lietuvas – dodoties uz darbu, viens ceļu policists drīkstēs ņemt līdzi, maksimums, 30 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paralēli šiem ierobežojumiem tiks strādāts arī pie policistu pārvietošanās novērošanas un pie tā, lai likumsargiem klāt vienmēr būtu ieslēgtas un strādājošas kameras. Tās disciplinēs ne tikai pašus policistus, bet arī šoferus neplātīties ar naudu un neizteikt nepārdomātus piedāvājumus.

Policijas centieni kaut ko darīt, lai apturētu masveidīgo kukuļņemšanu un došanu, ir uzteicami, taču prakse rāda, ka šobrīd neuzpērkams ir tikai fotoradars. Par visu pārējo interneta portālos cilvēki jau smej, sakot, ka tam, kam vajadzēs, tas izdomās, kā apiet likumu ar līkumu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl