Komentāri

Pagājušajā gadā 15 gadījumos policisti pieķerti, ņemot kukuļus, 2015. gadā korupcijas noziegumi ceļu policistu rindās atmaskoti vēl mazāk – proti, deviņi. Tomēr, tā kā pastāv aizdomas, ka šie skaitļi neatspoguļo patiesos korupcijas apmērus, Valsts policijas vadība sākusi meklēt preventīvus risinājumus šai problēmai.

Kā viena no idejām, kas aizgūta no Lietuvas – dodoties uz darbu, viens ceļu policists drīkstēs ņemt līdzi, maksimums, 30 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paralēli šiem ierobežojumiem tiks strādāts arī pie policistu pārvietošanās novērošanas un pie tā, lai likumsargiem klāt vienmēr būtu ieslēgtas un strādājošas kameras. Tās disciplinēs ne tikai pašus policistus, bet arī šoferus neplātīties ar naudu un neizteikt nepārdomātus piedāvājumus.

Policijas centieni kaut ko darīt, lai apturētu masveidīgo kukuļņemšanu un došanu, ir uzteicami, taču prakse rāda, ka šobrīd neuzpērkams ir tikai fotoradars. Par visu pārējo interneta portālos cilvēki jau smej, sakot, ka tam, kam vajadzēs, tas izdomās, kā apiet likumu ar līkumu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl