1 komentārs

Rīgas pašvaldības policisti jau kārtējo reizi sastapušies ar nekaunīgu tūristu, kurš uzrāpies Brīvības piemineklī ar vēlmi iemūžināt šo “varoņdarbu” fotogrāfijā.

Galvaspilsētas centrā izvietoto kameru objektīvi pirms dažām dienām policistiem atklāja kādas tūristu kompānijas izdarības pie Brīvība pieminekļa. Pamanot, ka viens no jaunajiem vīriešiem vēlas ne tikai notraust sniegu, bet patiesībā sagatavo ceļu augšup pa kāpnēm, momentāni par notiekošo tika ziņots tuvākajām policijas patruļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr viens no kompānijas ar mīksto mantiņu rokās pastaigājies pa pieminekļa pakāji un devies pie Tēvzemes sargiem, uz notikuma vietu jau steigusi kājnieku patruļa un vairākas policijas ekipāžas.

“Redziet, mēs ejam ar šo rotaļlietu un uzņemam foto,” taisnojās vainīgie. Savukārt policistiem aizrādot, ka tas ir Brīvības piemineklis, Latvijas simbols, un par rāpšanos tam virsū pienākas sods, tūristi spēja tika atbildēt: “Vai, piedodiet”.

Kārtībsargi izskaidroja pārkāpuma būtību un to, ka tas var beigties ar naudas sodu līdz pat 700 eiro. Tiesa gan, kārtotā, neparastā foto vietā tūristam no Vācijas par piemiņu atstāts pārkāpuma protokols. Šoreiz pašvaldības policisti gan apžēlojušies par kāpēju un piemēroja viņam 100 eiro lielu naudas sodu, kuru jauneklis turpat notikuma vietā arī nomaksājis.

TOP komentāri

  • Inese Stockenberga-Spinga
    +2 +1 -1

    Inese Stockenberga-Spinga

    BEIDZOT PIETIEK !!! Kas tā par apžēlošanu ,ja par to PIENĀKAS sods 700 eiro !!! Cik mums būtu jāmaksa,ja mēs uzrāptos kādā Vācijas piemineklī ?! Jāieliek uz 1 diennakti cietumā...par nekaunību JĀSODA !!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl