Uzmanību! Šis vīrietis ir pazudis, varbūt esi viņu redzējis?

Komentāri

Kāds ”Degpunktā” skatītājs no Sēmes pagasta lūdz cilvēku palīdzību, lai atrastu savu pazudušo draugu Romānu Morozovu. Vīrietis jau divas nedēļas nav atgriezies mājās un nav sazinājies ar tuviniekiem.

Pievērsiet uzmanību sižetā redzamajām pazudušā Romāna fotogrāfijām. Iespējams, kāds no jums viņu šajās dienās ir redzējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs jau divas nedēļas mostas ar vienu un to pašu jautājumu – kur draugs pārlaidis nakti un vai ar viņu viss kārtībā? Vīrieša 55 gadus vecais makšķerēšanas biedrs un kaimiņš Romāns Morozovs 27. aprīlī izgāja no savas dzīvesvietas Sēmes pagastā un pazuda. Pēdējā ziņa no Romāna bija vēstule, ko viņa dēls atrada tēva dzīvoklī.

Pazudušais kungs ir kaislīgs makšķernieks un viņa ģimene grib ticēt, ka Romāns devies meklēt jaunas makšķerēšanas vietas, nevis mērķtiecīgi atstājis savus tuviniekus.

Romāns ir kalsnas miesasbūves un aptuveni 180 metru garš. Iespējams, vīrietis no mājas izgājis zaļā vējjakā un cepurē ar nagu.

27. aprīlī bija redzēts, no Sēmas pagasta dodoties Engures virzienā, un 29. aprīļa pusdienas laikā Ķesterciemā. Ja kādam ir kāda noderīga informācija, lūgums zvanīt Tukuma policijai 63 104 100 vai Aleksandram pa tālruni 29921883.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl