Uzmanību! Šis vīrietis ir pazudis, varbūt esi viņu redzējis?

Komentāri

Kāds ”Degpunktā” skatītājs no Sēmes pagasta lūdz cilvēku palīdzību, lai atrastu savu pazudušo draugu Romānu Morozovu. Vīrietis jau divas nedēļas nav atgriezies mājās un nav sazinājies ar tuviniekiem.

Pievērsiet uzmanību sižetā redzamajām pazudušā Romāna fotogrāfijām. Iespējams, kāds no jums viņu šajās dienās ir redzējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs jau divas nedēļas mostas ar vienu un to pašu jautājumu – kur draugs pārlaidis nakti un vai ar viņu viss kārtībā? Vīrieša 55 gadus vecais makšķerēšanas biedrs un kaimiņš Romāns Morozovs 27. aprīlī izgāja no savas dzīvesvietas Sēmes pagastā un pazuda. Pēdējā ziņa no Romāna bija vēstule, ko viņa dēls atrada tēva dzīvoklī.

Pazudušais kungs ir kaislīgs makšķernieks un viņa ģimene grib ticēt, ka Romāns devies meklēt jaunas makšķerēšanas vietas, nevis mērķtiecīgi atstājis savus tuviniekus.

Romāns ir kalsnas miesasbūves un aptuveni 180 metru garš. Iespējams, vīrietis no mājas izgājis zaļā vējjakā un cepurē ar nagu.

27. aprīlī bija redzēts, no Sēmas pagasta dodoties Engures virzienā, un 29. aprīļa pusdienas laikā Ķesterciemā. Ja kādam ir kāda noderīga informācija, lūgums zvanīt Tukuma policijai 63 104 100 vai Aleksandram pa tālruni 29921883.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl