Uzmanību! Šis vīrietis ir pazudis, varbūt esi viņu redzējis?

Komentāri

Kāds ”Degpunktā” skatītājs no Sēmes pagasta lūdz cilvēku palīdzību, lai atrastu savu pazudušo draugu Romānu Morozovu. Vīrietis jau divas nedēļas nav atgriezies mājās un nav sazinājies ar tuviniekiem.

Pievērsiet uzmanību sižetā redzamajām pazudušā Romāna fotogrāfijām. Iespējams, kāds no jums viņu šajās dienās ir redzējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs jau divas nedēļas mostas ar vienu un to pašu jautājumu – kur draugs pārlaidis nakti un vai ar viņu viss kārtībā? Vīrieša 55 gadus vecais makšķerēšanas biedrs un kaimiņš Romāns Morozovs 27. aprīlī izgāja no savas dzīvesvietas Sēmes pagastā un pazuda. Pēdējā ziņa no Romāna bija vēstule, ko viņa dēls atrada tēva dzīvoklī.

Pazudušais kungs ir kaislīgs makšķernieks un viņa ģimene grib ticēt, ka Romāns devies meklēt jaunas makšķerēšanas vietas, nevis mērķtiecīgi atstājis savus tuviniekus.

Romāns ir kalsnas miesasbūves un aptuveni 180 metru garš. Iespējams, vīrietis no mājas izgājis zaļā vējjakā un cepurē ar nagu.

27. aprīlī bija redzēts, no Sēmas pagasta dodoties Engures virzienā, un 29. aprīļa pusdienas laikā Ķesterciemā. Ja kādam ir kāda noderīga informācija, lūgums zvanīt Tukuma policijai 63 104 100 vai Aleksandram pa tālruni 29921883.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl