Uz vagona pamanot cilvēku, policija vilcienā uziet lielu daudzumu nelegālo cigarešu

Pievienot komentāru
Uz vagona pamanot cilvēku, policija vilcienā uziet lielu daudzumu nelegālo cigarešu
FOTO: Flickr

Šonedēļ, uz vagona pamanot aizdomīgu cilvēku, policisti Līvānu novadā vilcienā atraduši lielu daudzumu nelegālo cigarešu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Pirmdien Jersikas pagasta dzelzceļa stacijā likumsargi pamanīja, ka uz vilciena sastāva vagona atrodas cilvēks, kurš, pamanot policijas darbiniekus, sāka bēgšanu. Pēc vagona pārbaudes konstatēts, ka tajā zem šķeldas tiek pārvadāti tabakas izstrādājumi.

Kopā izņemti 8000 “NZ” markas cigarešu paciņas ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Tajā pašā dienā aizturētas divas personas – 1991.gadā un 1998.gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā.

Abām personām draud kriminālatbildība par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta lielā apmērā, vai, ja to izdarījusi organizēta grupa, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Daugavpils tiesa abām personām piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli.