Uz nojumes uzgāžoties kokam, cietuši četri cilvēki

1 komentārs
Uz nojumes uzgāžoties kokam, cietuši četri cilvēki
Attēlam ir ilustratīva nozīme. ()

Ceturtdien Amatas novadā, uz kādas nojumes uzgāžoties kokam, cietuši četri cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz Amatas novadu, kur koks bija uzgāzies nojumei, glābēji saņēma plkst.22.29. Notikuma vietā VUGD darbinieki atbrīvoja trīs cilvēkus, bet vēl viens cilvēks bija izkļuvis paša spēkiem. Visi četri cietušie nodoti mediķu aprūpē.

Darbus notikuma vietā VUGD pabeidza plkst.1.55.

Kopumā saistībā ar stiprā vēja izraisītajiem postījumiem aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis 87 izsaukumus, un lielākoties no lūzušiem kokiem bija jāatbrīvo ceļa braucamā daļa. Astoņos gadījumos koki bija uzkrituši uz ēkām, tostarp dzīvojamajām mājām, pirtīm, saimniecības ēkām.

Visvairāk izsaukumu saistībā ar vēja postījumiem bija Vidzemes pusē – 32, Latgalē šādu izsaukumu bija 20, Rīgā un Pierīgā 19. Zemgalē glābējiem bija 16 izsaukumi, kas saistīti ar stiprā vēja un negaisa nodarītajiem postījumiem.

Jau ziņots, ka kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis 164 izsaukumus, 28 no tiem bijuši uz ugunsgrēkiem, 122 saistīti ar glābšanas darbiem. 14 no izsaukumiem bijuši maldinājumi.

1 komentārs