Uz Mangaļsalas mežā atrastās mirušās studentes ķermeņa nav atrastas vardarbības pazīmes

0 Komentāru

Ceturtdien, 23. novembra, agrā rītā 19 gadus vecā augstskolas “Turība” studente Sintija Bāliņa no mājām Vecmīlgrāvī devās uz mācību iestādi, taču līdz Pārdaugavai meitene tā arī netika. Arī meitenes telefons nebija sasniedzams jau kopš tās pašas ceturtdienas rīta, bet vakarpusē tuvinieki jau cēluši trauksmi.

Jau nākamajā dienā pazudušās meitenes tēvs informējis “Bezvēsts.lv” vadību, ka pats šaurā cilvēku lokā dosies meitu meklēt. Arī policija solījusies palīdzēt.

Pēc ilgstošiem meklējumiem svētdien, 26. novembrī. ap plkst. 16.00, meitenes mirstīgās atliekas atradis viņas tēvs meža biezoknī 150 metrus no tuvākā ceļa. Līķis atradies salīdzinoši tālu no vietas, kur uzieta somiņa. Policija šobrīd par notikušo nekādus komentārus nesniedz. Neoficiāli avoti ziņo, ka uz meitenes mirstīgajām atliekām nav vardarbīgas nāves pazīmes. Pastāv aizdomas, ka viņa izdarījusi pašnāvību, pārdozējot medikamentus vai esot bezpalīdzīgā stāvoklī nosalusi. Lai šīm ziņām gūtu apstiprinājumu, policijā vēl jāveic ekspertīzes.

0 Komentāru