Smagā sadursmē ar degvielas vedēju uz Liepājas šosejas iet bojā vieglās automašīnas vadītājs

Piektdien, 17. augustā, uz šosejas Rīga-Liepāja notikusi smaga avārija, vēsta LNT Ziņas. 

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece, avārija notikusi plkst. 9.00, Dobeles novada Jaunbērzes pagastā, Ašupes krustojumā.

Pēc sākotnējās informācijas, vieglās automašīnas “Volvo V70” vadītājs uzsāka priekšā braucošās vieglās  automašīnas apdzīšanu un, iebraucot pretējā joslā, sadūrās ar pretī braucošo smago automašīnu “Volvo FH”, kas pārvadāja cisternu ar degvielu.

Sadursmes dēļ smagā automašīna nobrauca no ceļa. Bojā gāja vieglās automašīnas “Volvo V70” vadītājs, savukārt smagās automašīnas vadītājs ir nogādāts slimnīcā. Šobrīd notikuma vietā strādā policijas darbinieki un regulē ceļu satiksmi, ceļš pašlaik ir izbraucams pa vienu joslu.

Uz negadījuma vietu devušies arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, lai ierobežotu negadījuma vietu un nodrošinātu drošību vietā, kur apgāzies degvielas vedējs. Avārijā ir iesaistīts “Circle K” degvielas vedējs.

Kā informē “Circle K” Latvia komunikācijas konsultante Ieva Stūre, degvielas vedēja automašīnas cisternā atradās aptuveni 31 000 litru dīzeļdegvielas, un šobrīd tiek veikti visi operatīvie darbi, lai pārsūknētu degvielu un novērstu tās noplūdi apkārtējā vidē. Pagaidām vietas vizuālā apskate liecina, ka degvielas noplūde nav notikusi, pauž Stūre.

Tikmēr “Circle K Latvia” un tās sadarbības partneris “Hoyer Latvia”, kas nodrošina degvielas vedēju pakalpojumus, ir piesaistījuši papildus vides speciālistus, kas sniedz konsultācijas, lai varētu novērst degvielas noplūdes risku un iespējamu kaitējumu apkārtējai videi.