Uz Jūrmalas apvedceļa nodedzina fotoradaru

2 komentāri

Pagājušajā naktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jūrmalas apvedceļu Ventspils šosejas sākumā, jo pie Varkaļu kanāla aizdedzināts fotoradars.

Nakts melnumā ap pulksten pusdiviem pie Varkaļu kanāla, kur jau ilgāku laiku atrodas fotoradars, nezināmi ļaundari sanesuši vecas autoriepas, salikuši ap fotoradara stabu un aizdedzinājuši. Riepas tik labi iekūrušās, ka riepas aizsniegušas apmēram četru metru augstumā esošo dārgo fotoierīci.

Šodien izmeklētāji ieradās notikuma vietā, lai vāktu pierādījumus, kas vēlāk varētu noderēt vainīgo meklēšanā. Pagaidām neviens nav notverts un policijai nav arī aizdomās turamo, tāpēc varbūt varat palīdzēt.

Jāpiebilst, ka šis ir viens no nedaudzajiem fotoradariem, kas uzstādīts vietā, kur tas patiešām bijis vajadzīgs, jo pirms ātrumu mērošā aparāta uzlikšanas šajā vietā notikušas daudzas smagas avārijas pat ar letālām sekām. Tieši tāpēc izskatās, ka dedzinātāju mērķis ir vienkāršs huligānisms, bez mērķa atriebties vai ieriebt likumsargiem, iznīcinot viņu tehniku.

Atgādināsim, ka līdzīgs dedzināšanas gadījums notika šā gada aprīlī, kad uz Rīgas apvedceļa pie Jaunmārupes tika sadedzināts fotoradars. Kā ”Degpunktā” noskaidroja Olaines policijā, kas izmeklē šo lietu, pagaidām aizdomās turamo nav.