Ugunsdzēsēji Dārzciemā piedzīvo nepatīkamu situāciju; glābēju automašīna iesprūst šauro pagalmu “lamatās”

1 komentārs
Ugunsdzēsēji Dārzciemā piedzīvo nepatīkamu situāciju; glābēju automašīna iesprūst šauro pagalmu “lamatās”

Neapskaužamā situācijā nesen nonācis kāda Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) automašīna. Steidzoties uz izsaukumu Dārzciemā, ugunsdzēsēju auto palicis strupceļā.

Rīgā, Rudens ielā, iedzīvotāji kādā vakarā piefiksējuši visai nepatīkamu situāciju, – vienā no daudzstāvu nama iekšpagalmiem iesprūdusi ugunsdzēsēju mašīna, kas steidzās uz izsaukumu. Šādas situācijas gadās bieži, saka vietējie iedzīvotāji, kuri bijuši liecinieki arī šim gadījumam.

Pāvels
aculiecinieks

Divas lielās ugunsdzēsēju mašīnas un aizmugurē vēl ātrā palīdzība, viņi vienkārši nevarēja tikt garām tam stūrim. Tās mašīnas vienkārši ir garas. Cauri gan beigās tika, ilgi taurēja. Vai nu kāds iznāca ārā, vai arī viņi kaut kā pacēla, vai pārvietoja, bet situācija ir bēdīga.

Citi iedzīvotāji domā, ka problēmu varētu atrisināt, paplašinot stāvvietu uz zaļās zonas rēķina, taču izskatās, ka šāds plāns neīstenosies.

Šobrīd situācija daudzos Rīgas iekšpagalmos ir kļuvusi nedaudz labāka, jo saliktas zīmes, ka automašīnas drīkst novietot tikai mājinieki ar speciālām atļaujām. Iepriekš haoss bijis vēl lielāks, tāpēc iedzīvotāji norāda, – šoreiz notikušais ir nelaimīga sakritība. Ne vienmēr uz attiecīgā stūra tiek novietots kāds auto. Glābējiem gan tas ir mazs mierinājums, jo nekad nevar zināt, kad būs tā reize, kad katra minūte būs no svara. Tajā reizē dedzis vien atkritumu konteiners.

Vienlaikus glābēji aicina autovadītājus pārliecināties, vai nepieciešamības gadījumā viņu automašīnai varēs tikt garām operatīvo dienestu automašīnas.

TOP komentāri

  • klimpa
    0 0 0

    klimpa

    Glābšanas dienestu atbrīvot no atbildības par svešas mantas bojāšanu dodoties uz izsaukumu, pāris autiņus nošķiltu un visas problēmas pašas atrisinātos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl