Tūrists Vecrīgā, bruņojies ar velosipēdu, mēģina iekaustīt citus atpūtniekus

2 komentāri
Tūrists Vecrīgā, bruņojies ar velosipēdu, mēģina iekaustīt citus atpūtniekus

Agri no rīta viena no galvaspilsētas videonovērošanas centra kamerām pagriezta kādas Vecpilsētas ballīšu vietas virzienā. Vismaz sākumā, veroties pie tās durvīm notiekošajā, bijis grūti saprast, kas īsti padomā šī stāsta ”galvenajiem varoņiem”.

No video redzamajām darbībām varēja secināt, ka viens no vīriem ir pamatīgi iekarsis, taču otrs cenšas savu, iespējams, paziņu nomierināt. Tad agresīvā persona piegājusi pie netālu esošas velonovietnes un norauj braucamrīku. Tiesa gan, bravurīgais kungs negrasījās ripot mājās, bet gan devās uz iepriekš apmeklēto izklaides vietu, lai velosipēdu izmantotu cīniņam.

Šai bravūrai gan ātri vien pienāca gals, kad kadrā parādījies kāds ar piparu gāzes baloniņu bruņots jauneklis, kas ātri ieviesa korekcijas agresīvā tipiņa tālākajos plānos.

Iekarsušie vīrieši uzreiz steidza meklēt tuvāko ūdens ņemšanas vietu, lai izskalotu acis. Un te lieti noderēja peļķes. Brīdī, kad vīrieši mazgāja seju, ieradās arī Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Pārrunas gan nekādu rezultātu nedeva, jo agresīvākais no abiem vīriem nerunāja nedz latviešu, nedz angļu, nedz arī krievu mēlē. Visticamāk, tūrists ar zīmēm vēstīja, ka mediķu palīdzība te nebūs nepieciešama. Arī citu pretenziju viņam nebija.

Savukārt, aprunājoties ar otru konfliktā iesaistīto pusi, noskaidrots, ka arī otrai kompānijai nav nekādu pretenziju par notikušo un policijas palīdzība nav nepieciešama.