Tūrists notur tumšādainu jaunieti par bezpajumtnieku un cenšas atņemt viņa suni

5 komentāri
Tūrists notur tumšādainu jaunieti par bezpajumtnieku un cenšas atņemt viņa suni
Foto: Ekrānuzņēmums

Lai arī šķiet, ka Latvijā diezgan droši var justies cilvēki ar jebkādu ādas krāsu, pavisam nesen, kāds jaunietis, visticamāk, tieši savas ādas krāsas dēļ, nonācis ļoti nepatīkamā situācijā, kurā figurējis arī kāds suns.

Nakts vidū Rīgā pašvaldības policisti saņēmuši visai neparastu lūgumu pēc palīdzības no kolēģiem Valsts policijā. Krišjāņa Barona ielā ceļu policisti bija kļuvuši par aculieciniekiem neparastai situācijai un diezgan skaļai divu jaunu vīriešu ķildai par suni.

Ierodoties notikuma vietā policisti sastapuši kādu tumšādainu jaunieti, kuram bija suns un tūristu, kurš apgalvoja, ka esot izglābis suni no šī puiša. Tūrists bija domājis, ka jaunietis ir bezpajumtnieks, tomēr policists atpazinis viņu un norādīja, ka šis jaunietis dzīvo Vecrīgā. Noskaidrojot notikuma apstākļus atklājās, ka suns patiešām likumīgi pieder šim puisim, turklāt ir nokārtoti visi nepieciešamie dokumenti.

“Jā, es viņam arī čipu ieliku. (..) Es vispār nesapratu, kāpēc viņš mani tā apvainoja. Viņš man teica, ka viss, tagad iesim uz policiju. Tā arī tikām līdz šejienei,” jaunietis bija izbrīnīts par radušos situāciju.

Lai arī vīri vairākas minūtes centušies uzstājīgo dzīvnieku draugu pārliecināt par to, ka ar suni viss būs vislabākajā kārtībā, šīs savādās tikšanās izskaņā, jauneklis vēlreiz cenšas apgalvot, ka suns tomēr nevar palikt kopā ar tumšādaino jaunekli.

TOP komentāri

  • Pareizais
    +2 +1 -1

    Pareizais

    Nē, īri izceļas ar to, ka viņi pret dzīvniekiem pamatā ļoti labi attiecas un pret dabu kā tādu. Pieļauju ka suns viens skraidīja vai tas babajs sāka suni klapēt. Poličiem standartā izskatās ka pofigs ir, ka tik dokumenti sunim ir.
  • Ketija
  • Elita Radvila

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl