Tūriste no Krievijas sarīko traci Rīgas viesnīcā; narkotiku reibumā kliedz un cenšas sakost policisti

2 komentāri
Tūriste no Krievijas sarīko traci Rīgas viesnīcā; narkotiku reibumā kliedz un cenšas sakost policisti
RPP

Trešdien, 28. jūnijā, īsi pirms plkst. 3.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki devās uz izsaukumu Pārdaugavā, kur mediķiem bija nepieciešama palīdzība ar kādu agresīvi noskaņotu tūristi no Krievijas.

Ierodoties norādītajā viesnīcā, tās vestibilā sastapts viens no aculieciniekiem, kurš pastāstīja, ka jaunā sieviete devusies uz tualeti. Pēc brīža viņa no tās izgājusi un vienlaikus iegājusi apkopēja, kura tur atradusi izlietotu šļirci. Īsi pēc tam tūriste sākusi skraidīt pa vestibilu, nokritusi uz grīdas un sasitusi zodu.

Viesnīcas darbinieki nolēma izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD). Mediķu ierašanās brīdī tūriste izturējās agresīvi un atteicās izpildīt jebkāda veida lūgumus.

Policisti sievietei pārvaicāja, ko viņa pirmīt lietojusi, tomēr arī kārtības sargiem viņa kategoriski noliedza narkotisko vielu lietošanu. Jaunkundze aizvesta līdz mediķu operatīvajam transportlīdzeklim, lai veiktu plašākus izmeklējumus. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka tūristei hospitalizācija nav nepieciešama.

Tikmēr viens no policistiem kopā ar viesnīcas pārstāvi devās uz klientes numuriņu, kur uz galda atrasta balta nezināmas izcelsmes pulverveida viela un sarullēta naudas banknote. Pieņemts lēmums tūristi aizturēt.

Pārmeklēšanas laikā agresīvi noskaņotā sieviete kliedza un centās sakost policisti. Bet pēc tam, protestējot pret aizturēšanu, operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas telpā nolēma izģērbties. Policisti lika jaunkundzei saģērbties un doties līdzi uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centru, kur veiktas nepieciešamās analīzes. Sieviete nodota Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl