2 komentāri
Tūriste no Krievijas sarīko traci Rīgas viesnīcā; narkotiku reibumā kliedz un cenšas sakost policisti
RPP

Trešdien, 28. jūnijā, īsi pirms plkst. 3.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki devās uz izsaukumu Pārdaugavā, kur mediķiem bija nepieciešama palīdzība ar kādu agresīvi noskaņotu tūristi no Krievijas.

Ierodoties norādītajā viesnīcā, tās vestibilā sastapts viens no aculieciniekiem, kurš pastāstīja, ka jaunā sieviete devusies uz tualeti. Pēc brīža viņa no tās izgājusi un vienlaikus iegājusi apkopēja, kura tur atradusi izlietotu šļirci. Īsi pēc tam tūriste sākusi skraidīt pa vestibilu, nokritusi uz grīdas un sasitusi zodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viesnīcas darbinieki nolēma izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD). Mediķu ierašanās brīdī tūriste izturējās agresīvi un atteicās izpildīt jebkāda veida lūgumus.

Policisti sievietei pārvaicāja, ko viņa pirmīt lietojusi, tomēr arī kārtības sargiem viņa kategoriski noliedza narkotisko vielu lietošanu. Jaunkundze aizvesta līdz mediķu operatīvajam transportlīdzeklim, lai veiktu plašākus izmeklējumus. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka tūristei hospitalizācija nav nepieciešama.

Tikmēr viens no policistiem kopā ar viesnīcas pārstāvi devās uz klientes numuriņu, kur uz galda atrasta balta nezināmas izcelsmes pulverveida viela un sarullēta naudas banknote. Pieņemts lēmums tūristi aizturēt.

Pārmeklēšanas laikā agresīvi noskaņotā sieviete kliedza un centās sakost policisti. Bet pēc tam, protestējot pret aizturēšanu, operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas telpā nolēma izģērbties. Policisti lika jaunkundzei saģērbties un doties līdzi uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centru, kur veiktas nepieciešamās analīzes. Sieviete nodota Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl