“Tur bija tik liels bomzis, man bija bail!” Ēku Merķeļa ielā apsēduši bezpajumtnieki

1 komentārs
“Tur bija tik liels bomzis, man bija bail!” Ēku Merķeļa ielā apsēduši bezpajumtnieki

Biroju ēkā galvaspilsētas centrā – Merķeļa ielā 6 – patvērumu raduši neskaitāmi bezpajumtnieki, par ko kantoru īrnieki, kuri telpās pieņem klientus, it nemaz nav sajūsmā. Ik dienu, ierodoties darbā, dažādu nozaru speciālisti ēkas kāpņutelpā iesaistās cīniņā ar nelūgtajiem viesiem.

Simona, kura īrē telpas, lai veiktu skaistumkopšanas pakalpojumus, akcentē, ka policija nespēj piedāvāt ilgtermiņa risinājumu. Policija atbrauc un izmet bezpajumtniekus no ēkas, taču pēc brīža viņi atkal ver vaļā nama durvis un meklē guļvietu.

Vienā no reizēm pāris stundas pēc policijas ekipāžas aizbraukšanas kāpņutelpā atkal bija iekārtojies kārtējais bezpajumtnieks. Šoreiz viņu padzina Simonas draugs.

Bezpajumtnieku grādīgo dzērienu tukšošana kāpņu telpā ne tikai atbaida klientus, bet arī apdraud pašu darbinieku drošību. Simonai nācies sastapties arī ar pāris agresīvi noskaņotām sievietēm.

Nekārtības sākušās pavasarī – kopš brīža, kad kāds sabojājis durvju kodu slēdzeni. Mājas iemītnieki vēlas vien to, lai mājas apsaimniekotājs beidzot sāktu problēmu risināt.

Atbildīgā iestāde ”Latvijas Namsaimnieks” atzina, ka problēmu cenšas risināt, taču pasūtītās jaunās durvis jau trīs mēnešus kaut kur aizkavējušās. Tikmēr ēkas pārvaldnieks lūdz iedzīvotāju pacietību, kā arī pie rokas vienmēr turēt mobilo telefonu un pašvaldības policijas tālruņa numuru.

1 komentārs