Tukumā uz sliedēm nokritušai sievietei pāri pārbraucis vilciens

5 komentāri

Piektdien, 3. novembrī, uz gājēju pārejas pāri dzelzceļam netālu no stacijas “Tukums 2” noticis traģisks negadījums – uz pārejas izdzisa kādas sievietes dzīvība.

Kuldīgas ielas galā – vietā, kur vismaz ik pa piecām minūtēm kāds gājējs šķērso dzelzceļa sliedes -, piektdien neviens nepamanīja, ka uz sliežu ceļa pakritusi vai apgūlusies kāda sieviete un palikusi nekustīgi guļam. Viņai pāri pārbraucis tehniskais vilciens.

Zināms, ka negadījums noticis ar plkst. 12.30 netālu no stacijas “Tukums 2”. Braucot vilcienam, mašīnisti pamanīja, ka uz sliedēm guļ sieviete. Neatkarīgi no tā, ka mašīnists signalizēja un mēģināja apturēt vilcienu, tas nespēja ātri apstāties, bet sieviete turpināja gulēt uz sliedēm, – tāda ir šobrīd zināmā informācija, aptaujājot mašīnistu.

Tukuma policijas priekšnieks saka, ka par notikušo ir sākts kriminālprocess. Izskanējusi informācija, ka sieviete tomēr esot reaģējusi uz tuvojošos transportlīdzekli, jo īsi pirms sadursmes it kā pacēlusi galvu.

Notikušā iemeslus izmeklēs Valsts policija.

TOP komentāri

  • Ome
  • Džeina
  • @@@
    0 0 0

    @@@

    Sieviete Bija galigi piedzerusies. Tada vina bija katru dienu. Kopa ar savu dzivesbiedru diedeleja naudu un dzera. Pazistams cilveks redzeja ka abi pie sliedem vazajas tai diena. Žēl. Alkahols nepieka laba nenoved

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl