Tukumā notikušajā ugunsgrēkā smagi cietušais Normunds miris

9 komentāri
Tukumā notikušajā ugunsgrēkā smagi cietušais Normunds miris
NMPD RRC BAC KRASTS

Tukumā notikušajā ugunsgrēkā smagi cietušais Normunds Kindzulis miris, liecina viņa Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Rīgas reģionālā centra (RRC) Brigāžu atbalsta centra (BAC) “Krasts” kolēģa Rafaela Ciekura ieraksts “Facebook”.

“Pāragri mūžībā devies mūsu kolēģis, neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsta palīgs Normunds Kindzulis,” norāda aizgājēja kolēģis.

Normunds Kindzulis strādājis NMPD kopš 2015. gada, sācis darbu kā medicīnas asistents, pēcāk absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta koledžu un strādājis gan par izbraukuma brigādes NM ārsta palīgu, gan operatīvās vadības centrā par izsaukuma pieņemšanas dispečeru.

“Normunds vienmēr bijis atsaucīgs un izpalīdzīgs, nekad darbā sevi nav saudzējis, strādāja daudz un lai ar cik daudz būtu izsaukumu, nekad nesūkstījās par milzīgo darba slodzi. Normunda darba spējas bija apbrīnojami milzīgas. Normunds bija ar ļoti spēcīgām un teicamām zināšanām medicīnā,” dalās atmiņās kolēģis.

Informācija par atvadīšanos no Normunda sekos jau drīzumā, sola kolēģis.

NMPD RRC BAC “Krasts” izsaka visdziļāko līdzjūtību Normunda ģimenei un draugiem un kolēģiem.

Līdzjūtību mikroblogošanas vietnē “Twitter” izsaka arī lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienība “Mozaīka”, atzīstot, ka arī tā ir saņēmusi sēru vēsti par Normunda pāragru došanos mūžībā.

Arī Skaties.lv pievienojas, paužot līdzjūtību mirušā tuviniekiem un draugiem.

Lasi vēl:
9 komentāri