“Tu vēl staigā? Nekas, viss vēl priekšā, ilgi nedzīvosi!” Strīds ar kaimiņiem liek kļūt par “alpīnistiem”

Zemeņu ielā Jelgavā slejas divas privātmājas, kuru saimnieki plēšas jau gadiem ilgi. Nesen konflikts sasniedza kulmināciju, kad viens no kaimiņiem izolēja servitūta ceļu blakus mājas iedzīvotājiem. Tagad pensionāri katru dienu kāpj pāri žogam, lai dotos uz veikalu vai pēc pasta, paralēli cenšoties problēmu risināt arī tiesā.

Atpakaļ uz rakstu

49 komentāri

 • Andrejs

  Andrejs

  Žēl, ka neredzu tās sievietes seju, bet esmu par 99.9% pārliecināts, ka tā ir tā pati,kura nāk ar savu suni uz peldvietu Platones upē un rīda virsū bērniem, lai varētu peldināt suni. Suns reāli rāda zobus un metas virsū. Pati nemaz nevar viņu noturēt. Teicu, ka saukšu policiju, bet viņa tik smejās, lamājas rupjiem vārdiem bērnu klātbūtnē un teica, ka pati strādājot policijā un, ka peldvieta esot viņas teritorija
 • Kaimiņi

  Kaimiņi

  Nezināju, ka cilvēks, kurs padzīvojis dažus gadus Amerikā kļūst par Amerikas latvieti! Viņš ir dzimis, audzis Latvijā, viņa bērni dzimuši, auguši Latvijā, gājuši Rīgas Zentas Ozolas 5, vidusskolā. Kad sabruka PSRS, aizbrauca padzīvot Amerikā un atgriezās, pamezdams savu sievu ar septiņiem bērniem Amerikā!!!! Sagaidīt vecumdienas! Ināra ir caur internetu atrasta ,,saimniecības daļas vadītāja", kurai nav nekāds sakars ar ,,sievu". Ināra ir visas Zemeņu ielas bieds, jo viņiem ir vācu aitu sugas suns, kurš tiek speciāli trenēts klupt virsū cilvēkiem, viņa visus apsaukā necenzētiem vārdiem, tie teikumi, kurus viņa minēja sižetā ir viņas mīļākie teikumi pret kaimiņiem! (Nu, ko -nāksi mani izdrāzt! Nu nāc, nāc, es gaidu! Utt,utt) Viņu jau pazīst VISAS Jelgavas iestādes, policija, jo nepārtaraukti tiek zvanīts, rakstīts. Tas ko ir izdarījuši Artjoms ar Elitu ir vienkārši fantastiski. Vecais ceļš, ja bija stiprs lietus, vai pārplūda upe, bija pilnīgi neizbraucams un ĀMP brigādes līdz Benjama mājai gāja ar kājām. Es uzskatu, ka ,,Degpunktam" ir jāatvainojas visas Latvijas priekšā par jaunās ģimenes nomelnošanu!!!!
 • Antons
 • Vards

  Vards

  Vārti jau bija tiem “jaunā ģimene” ļoti demonstratīvi uzlika vairākas atslēgas un aizliedza tos pensionāriem izmantot,lai tie varētu piekļūt savai dzīves vietai un vārtu vietā uzstādīja šīs trepes.
  • Kaimiņš

   Kaimiņš

   Tieši tā, demonstratīvi aizslēdza vārtus, jo ir stājies spēka tiesas lēmums, par servetūta pārvietošanu. Pie tam vel, kamēr mēģināja šo tiesas lēmumu pārsudzēt, pagāja veseli četri mēneši, tā kā bija laiks sagatavoties vārtu pārvietošanai, gadījumā ja tiesa atstāj lēmumu negrozītu. Vajag cilvēcīgam būt, nevis uzskatīt, ka visa pasaule ir tev parādā, tad arī nenāksies spēlēt šo lēto drāmu!
 • Vards

  Vards

  Tās trepes tur uzstādīja “jaunā ģimene” un citu pieeju īpašumam liedza,vecais kungs nevar bez atļaujas tās trepes ņemt nost un taisīt vārtus “jaunās ģimenes” žogā,jo tā to aizliedz ,nekas gan nāks viss atpakaļ.
  • Kaimiņš

   Kaimiņš

   Kas par murgu? Trepes Bendžamins ir uzlicis pats, uzlicis tajā vietā, kur pēc tiesas lēmuma ir pārvietots servetūts. Nekas un neviens viņam netraucē tās trepes noņemt un izveidot jaunus vārtus, pie tam vel viņš var izņemt vecos vārtus un ielikt jaunajā vietā. Nevajag te tēlot upuri, kad paša ietiepība noveda pie tādā rezultāta!
   • Kaimiņš

    Kaimiņš

    Un tajā vietā ir Bendžamina žogs, neviens nav tiesīgs viņam aizliegt tur veidot jaunus vārtus. Un jā, viss ļaunums un jauniešu apmelošana visas valsts priekšā televīzijā nāks Bendžaminam atpakaļ.
 • Nauris Bērziņš
 • Эрик Иванов

  Эрик Иванов

  поджигай и все осталось немного хоть весело будет 😞
 • Aivars Mālnieks

  Aivars Mālnieks

  Vecais krabis haļavu grib😄 Trepes bomba! Vārtiņi laikam dārgi😄
  • Kaimiņš

   Kaimiņš

   Tak vārtiņi ir, tik jāpārvieto! Nebūtu ietiepies un mēģinājis panākt sava pagalba bruģēšanu uz sveša rēķina, būtu viņām tos vārtu pārvietojuši bez maksas un labu šķembu ceļu līdz tiem uztaisījuši. Kā krievi saka "Žadnosķ frajera sgubila". Tādēļ jau rīko to cirku, jo nekas vairs cits nav palicis, jo pat tiesa vairākās instansēs lēma par labu jaunajai ģimenei.
  • Ивета Никитина

   Ивета Никитина

   Aivars Mālnieks veselāks būs 😂labs kardio 😀
 • Inta Skrastiņa

  Inta Skrastiņa

  Kaut kāds vājprāts. Mantas dēļ cilvēki jūdzās nīst. Kapā var paņemt tikai tik kas mugurā~tas labākā gadījumā. Cik pazūd bez pēdām... Kaunēties vajadzētu.
 • Raitis Lasenbergs

  Raitis Lasenbergs

  kas skatijās degpunktu tie redzēja ka vecais kungs vienkārši ir vienkārši ietiepies savā taisnībā un laikam dzīvo amerikas ilūzijā no kurienes atbrauca

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!