Trīs ārvalstu pilsoņu “dzerstiņā” Rīgā pudeles brālim ar nazi sadur kaklu

Pievienot komentāru
Trīs ārvalstu pilsoņu “dzerstiņā” Rīgā pudeles brālim ar nazi sadur kaklu
Foto: Reuters / LETA

Naktī no 19. uz 20. maiju Valsts policijas Rīgas Latgales iecirknī tika saņemts izsaukums uz kādu dzīvokli Rīgas centrā, kur vīrietim konflikta rezultātā tika nodarīti miesas bojājumi kakla rajonā.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka tonakt trīs ārvalstu pilsoņi esot satikušies, lai atzīmētu dzimšanas dienu, kurā tika lietoti arī alkoholiskie dzērieni.

Vakara ritējumā starp diviem no vīriešiem izcēlies savstarpējs konflikts, kā rezultātā viens no viņiem ar nazi meties virsū draugam, nodarījis miesas bojājumus kakla rajonā un nekavējoties pametis notikuma vietu.

Tā kā vīrieši skaļi uzvedušies un traucējuši apkārtējiem naktsmieru, viens no kaimiņiem izgājis kāpņutelpā, pamanījis notikušo un izsaucis gan Valsts policiju, gan Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Veicot izmeklēšanas darbības, tās pašas dienas laikā Rīgas Latgales iecirkņa policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas identitāti un netālu no notikuma vietas viņu aizturēja – 1979. gadā dzimušu vīrieti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta pirmās daļas – par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un 21. maijā tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

Savukārt cietušais šobrīd atlabst ārstniecības iestādē.