Komentāri
Trakums Liepājā – vīrietis gandrīz trīs promiļu reibumā izdomā sēsties pie auto stūres
Foto: Pixabay.com

Valsts policija izsaka pateicību aculieciniekam, kurš 5.aprīlī Valsts policijas amatpersonām ziņoja par vīrieti, kurš Liepājā, Aisteres ielā nepārliecinoši vadīja transportlīdzekli ”Ford Fiesta”.

Transportlīdzekļa vadītājs ar automašīnu brauca pa zālāju un jāpiemin, ka automašīnas aizmugurējās durvis bija atvērtas. Aculiecinieks to visu filmēja no mājas balkona un turpināja filmēt notiekošo arī, izejot no mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas amatpersonām, ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs, 1984.gadā dzimis vīrietis, ir gandrīz trīs promiļu reibumā un transportlīdzekli vadījis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas.

Jāatzīmē, ka šis pats vīrietis pirms trīs nedēļām izdarījis tādu pašu pārkāpumu, vadot transportlīdzekli bez tiesībām un arī gandrīz trīs promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un minētais videomateriāls ir nodots amatpersonām kā pierādījums lietas materiālos.

Šajā gadījumā aculiecinieks, informējot policiju par notikušo, palīdzēja novērst iespējamo apdraudējumu pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Valsts policija aicina iedzīvotājus arī turpmāk ziņot par jebkāda veida pārkāpumiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl