Komentāri
Trakums Liepājā – vīrietis gandrīz trīs promiļu reibumā izdomā sēsties pie auto stūres
Foto: Pixabay.com

Valsts policija izsaka pateicību aculieciniekam, kurš 5.aprīlī Valsts policijas amatpersonām ziņoja par vīrieti, kurš Liepājā, Aisteres ielā nepārliecinoši vadīja transportlīdzekli ”Ford Fiesta”.

Transportlīdzekļa vadītājs ar automašīnu brauca pa zālāju un jāpiemin, ka automašīnas aizmugurējās durvis bija atvērtas. Aculiecinieks to visu filmēja no mājas balkona un turpināja filmēt notiekošo arī, izejot no mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas amatpersonām, ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs, 1984.gadā dzimis vīrietis, ir gandrīz trīs promiļu reibumā un transportlīdzekli vadījis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas.

Jāatzīmē, ka šis pats vīrietis pirms trīs nedēļām izdarījis tādu pašu pārkāpumu, vadot transportlīdzekli bez tiesībām un arī gandrīz trīs promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un minētais videomateriāls ir nodots amatpersonām kā pierādījums lietas materiālos.

Šajā gadījumā aculiecinieks, informējot policiju par notikušo, palīdzēja novērst iespējamo apdraudējumu pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Valsts policija aicina iedzīvotājus arī turpmāk ziņot par jebkāda veida pārkāpumiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl