Komentāri
Traktora remonts Vidzemē vīrietim beidzas ar smagām traumām
Ilustratīvs foto: LETA

Pagājušajā diennaktī kāds 34 gadus vecs vīrietis Vidzemē, remontējot traktoru, guva smagas traumas, tostarp kājas traumu un rokas lūzumu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Vīrietim remontdarbu laikā uz rokas un kājas uzkrita traktora piekabes sakabe. Lai atbrīvotu vīrieti, bija nepieciešama glābēju iesaistīšanās. Cietušais sākotnēji tika nogādāts Vidzemes slimnīcā, taču pēc tam pārvests uz slimnīcu Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat vakar mediķi saskārās ar vairākām traumām, kas sadzīviskos apstākļos gūtas, krītot no augstuma. Vienā no gadījumiem Zemgalē kāds 56 gadus vecs vīrietis laboja jumtu un, zaudējot līdzsvaru, krita no apmēram četru metru augstuma. Vīrietis ar muguras un krūškurvja traumām, kā arī iespējamiem ribu lūzumiem tika nogādāts slimnīcā.

Savukārt Kurzemē kāda 77 gadus veca sieviete mazgāja logus un, kāpjot no palodzes uz galda, zaudēja līdzsvaru. Sieviete krita un guva augšstilba lūzumu.

Kopumā NMPD pagājušajā diennaktī saņēma 1132 izsaukumus, no kuriem 186 bija saistīti ar dažādām traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl