Neapgalvojam, ka šā stāsta varones stāstītais ir tīra un balta patiesība, taču nevarējām neuzklausīt sievieti, kura izmisīgi lūdz pēc palīdzības, jo saņēmusi policijas atteikumu iesaistīties. Sieviete vārdā Marina uzticējusi skaudru stāstu par ārstēšanos psihiatriskajā slimnīcā. Viņas teikto pārbaudīt ir gandrīz neiespējami, jo ārsti par pacientu veselības stāvokli un to, kas notiek otrpus Tvaika ielas 2. nama sienām, stāstīt nedrīkst.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • zinātājs

  zinātājs

  Nu kura priekšniecība teiks kad-- jā viņai ir taisnība un mēs esam vainīgi. Smiekli tik nāk no tādas sistēmas kurā mēs dzīvojām kur ir tajā pašā laikā ir likums un tajā pašā laikā tas likums ir 1 cnt vērts. Šajā nozare viss darbojas pēc vecās padomijas principiem tik ar mūsdienīgu piegaršu. Tur var ne tik tevi izvarot , bet ari vnk. nosist un tā būs slepkavība "netīšam" vai ka tie saka zāļu iedarbības laikā. Latvijā ļoti augsti zināmu cilvēku radinieki kuri aizgāja mistiski bojā cik zinu ari neko nav panākuši, jo kā jau minēju šajā vietā viegli norakstīt kad tu esi vnk neadekvāts.
  Par telefoniem lai nerunā muļķibas kad tos kaut kas zog. Ja cilveks ir pats iestājies, tad jau arī pats to apzinās. Bet ja kaut kam ir ko slept, tad vienmēr izdomās kaut kādus absurdus iekšējos likumus kur bus noteikts kad elpot vajadzēs ar ānusa palīdzību.
  • visu var

   visu var

   Televizijai ir nauda un ari iznaktu labs stasts, varbut pat paties - ieliekiet cilveku (pirkuma kontrole) trakomaja un bus jums patiesiba. Protams vienmer pastav iespeja, ka televizija grib nopelnit...un uztaisa ...pasakas
 • miks

  miks

  Neizskatas ka paciente butu zaudejusi pedejas prata paliekas.To kas tur daras vajadzetu ierakstit kameras.Ne to vien redzesiet.
 • Hmm

  Hmm

  Manuprāt,kaut kas no tā visa ir bijis, jo tad nu jābūt īpaši stulbam,lai vienkārši aiz neko darīt apmelnotu slimnīcu un vēl televīzijā. Tās lietas ir pārbaudāmas, piemērām,ļoti labi bija parādīts,ka palātās ir kameras, ticu arî,ka slimnīcā tād ir izvietotas..tad vēl-jautājums vai vispār kundze ir izlasījusi pati,ko paraksta, ja reiz līgumā viss ir bijis atrunāts,piem.,par telefona atņemšanu. Arī zvanu policijai var pārbaudīt ,tie taču tiek ierakstīti.
  Katrā ziņā, ja tiešām cilvēks jūt,ka ir nepieciešams atpūsties un atslēgties no ārpasaules,tad ir jārēķinās ar noteiktām lietām dodoties uz šāda veida slimnīcām,ka tām ir sava specifika un savi noteikumi,kuri ir jāievēro.
 • O

  O

  Diemžēl manai mammai vismaz reizi gadā jāārstējās Psihoneiroloģijas slimnīcā, tāpēc par iekšējo kārtību zināms labi. Sieviešu nodaļā strādā tikai medmāsas un sanitāres, nevis medbrāļi. Tālāk var pat nelasīt, laikam autorei vajadzēja vēl paārstēties.
  • vo

   vo

   laikam privātaja slimnīca liec ja vari tā nezinādama rakstīt. Strāda tur ir medbrāļi ir māsu palīgi vīrieši. Kaut gan šajā vietā es neko traģisku neredzu. Bet ja sistēma ir sapuvusi un sanitāri ir degradi , tad te neko palīdzēt nevar.
 • Nnu

  Nnu

  Reiz nācās tur apciemot draudzeni, kura tur ārstējās. Tiesa, nenarkoloģijā. Piespiedu ārstēšanas neesot? Prom no turienes tu netiec, jo iekšpusē ne logiem, ne durvīm nav kliņķu.
 • Ina

  Ina

  Taisniba jau ir. Tur dara ko grib ar tevi. Neviens neuzklausis tavas sudzibas jo vispirmas jau esi sazalots utt. Arii eksperimentee ar zaleem utt. Nenovelu nevienam tur nonakt.
 • Vispàr

  Vispàr

  Gods un slava Degpunktam par"trako màju"Sen nebija dzirdéta tik klaja diskriminàcija.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!