Traģiski notikumi Purvciemā: dzīves grūtību mākta, sieviete izlec pa piektā stāva logu

19 komentāri
Traģiski notikumi Purvciemā: dzīves grūtību mākta, sieviete izlec pa piektā stāva logu

Pavisam bēdīgi pirmdiena iesākās kādai Purvciema iedzīvotājai – gados jaunai sievietei, kura, depresijas mākta, nolēma pievērst apkārtējo uzmanību, lielā augstumā izkaroties pa logu. Nesaņemot apliecinājumu, ka tālākai dzīvei ir jēga, sieviete pakļāvās gravitācijai. Brīdinām, ka sižetā ir nepatīkami skati.

Pirmdien ap plkst. 11.30 Brantkalna ielas iedzīvotāji pamanīja, ka 17. namā kāda jauna sieviete, kājas izkārusi pa logu, sēž uz kāpņu telpas piektā stāva palodzes. Sākotnēji apkārtējie padomāja, ka meitene smēķē, bet pēc brīža atklājās, ka viņas nodomi ir bīstami nopietni. Sieviete draudēja izdarīt pašnāvību. Izsaukta policija, kas  apziņoja visus pārējos dienestus.

“Viņa mazliet izskatās pēc puiša, viņa ir nedaudz slima, saka, ka no bērnu nama, vasarā te ar velosipēdu vizinājās, ziniet tāda pļāpīga, bet nekaitīga. Viņa sēdēja piektā stāva logā, policija nevarēja uzkāpt stāvu augstāk un klusiņām viņu saķert – nevarēja nostrādāt,” stāsta aculiecinieks.

Diemžēl krīzes situācijas atrisinājums bija bēdīgs. Sieviete izšķīrās par lēcienu. Aculiecinieks: “Līdz ko ugunsdzēsēji ar sirēnām piebrauca, viņa nokrita. (DP: Sabijās?) Jā, sabijās. Bija divas sirēnas ieslēgtas, ar tādu troksni. Un tieši tajā momentā? Tajā momentā, kad izdzirdēja sirēnas, viņa nolēca. (DP: Jūs to redzējāt?) Redzēju. Nepatīkami.”

Arī citi vecāka gadagājuma iedzīvotāji, kas redzēja situāciju, pauž sašutumu par šādu iznākumu. Vismaz no malas šķitis, ka var darīt kaut ko vairāk: “Stāv visi un skatās, ka viņš karājas logā. Vai tiešām nevarēja četratā novilkt kaut kādu segu, lai lec. Es nezinu, es nezinu. Vai arī trepes. Nē, nu kad trepes izvelk, viņš taču var redzēt. Viņš taču ir ar seju pret šejieni.”

Neoficiāla informācija vēsta, ka sieviete par šādu soli izšķīrusies parādu dēļ. Faktiski viņas dzīves līmenis bijis zem iztikas minimuma. Reizēm neesot pat bijis ko ēst.

“Viņa bija nekaitīga, saprotiet, žēl! Saka, ka viņai atņemtas vecāku tiesības, bērns viņai bija. Darbā viņu neņēma, viņa bija mazliet… No bērnu nama,” saka notikušā aculiecinieces.

Pēc šausminošā kritiena cietusī smagā stāvoklī aizvesta uz slimnīcu. Plašāku ziņu par veselības stāvokli šobrīd nav.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā