Traģēdija Ventspils peldbaseinā: Policija ierosina kriminālprocesu par četrgadīga zēna noslīkšanu

3 komentāri
Traģēdija Ventspils peldbaseinā: Policija ierosina kriminālprocesu par četrgadīga zēna noslīkšanu
Policija aicina sabiedrību šādā ģimenei traģiskā brīdī respektēt ģimenes privātumu un tiesības uz personas identitātes aizsardzību publiskajā telpā. (Sintija Zandersone / LETA)

Valsts policija (VP) ierosinājusi kriminālprocesu saistībā traģisko negadījumu, kad trešdien, 4. oktobrī, mazajā Ventspils peldbaseinā peldēšanas apmācības nodarbības laikā gājis bojā zēns.

Kā informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova, VP ierosinājusi kriminālprocesu, lai izmeklētu četrus gadus vecā zēna noslīkšanas apstākļus peldēšanas apmācības laikā mazajā Ventspils peldbaseinā.

Negadījums noticis ap plkst. 18.40. Šobrīd policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību un tiek skaidroti negadījuma apstākļi, tāpat ir nozīmēta ekspertīze. Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netikšot sniegta.

“Šīs situācijas ir traumējošas gan ģimenei, gan apkārtējiem. Tomēr sabiedrībai būtu jāapzinās, ka katrs konkrētais gadījums ir šīs ģimenes privāta traģēdija,” norāda  Šeršņova.

Policija aicina sabiedrību šādā ģimenei traģiskā brīdī respektēt ģimenes privātumu un tiesības uz personas identitātes aizsardzību publiskajā telpā.

Skaties.lv jau vēstīja, ka trešdien, 4. oktobrī, mazajā Ventspils peldbaseinā peldēšanas apmācības nodarbības laikā noticis traģisks negadījums, kurā gājis bojā zēns.

TOP komentāri

 • Eduards Kelpšs
 • Agita Spalva
  0 0 0

  Agita Spalva

  Stulbs un nevajadzigs komentars!Priecajaties ka pasu tada tragedija nav skārusi!
 • Eduards Kelpšs
  0 0 0

  Eduards Kelpšs

  Ja jau " ğimenes privāta trağēdija " tad kapēc par to tagat zin puse Latvijas ? 😅

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl