Traģēdija Ventspilī: jau tuvākajos treniņos bērnus pieskatīs vismaz divi pieaugušie

3 komentāri
Traģēdija Ventspilī: jau tuvākajos treniņos bērnus pieskatīs vismaz divi pieaugušie

Vienlaikus ar likumsargu uzsākto izmeklēšanu un ekspertīzēm saistībā ar traģēdiju Ventspilī, kur peldēšanas nodarbībā gāja bojā četrus gadus vecs zēns, arī pilsētas domē izveidota iekšējās izmeklēšanas komisija, kas pārbaudīs visu ar peldbaseinu un tajā veiktajām apmācībām saistīto dokumentāciju.

Ventspilī sola darīt visu, lai šādas traģēdijas vairs neatkārtotos, piebilstot, ka jau tuvākajos treniņos bērnus pieskatīšot vismaz divi pieaugušie.

Diemžēl patlaban vēl lielāku skaidrību par traģēdiju tā arī nav izdevies iegūt, jo pats treneris pēc notikušā vēl joprojām ir šokā un nespēj skaidri izklāstīt pieredzēto. Kā atklāj olimpiskā centra pārstāvji, trenerim ārpus darba olimpiskajā centrā bijusi arī vairāk nekā desmit gadu pieredze kā profesionālam glābējam.

Atgādināsim, – neskatoties ne uz trenera, ne vecāku, ne pēcāk atbraukušo divu mediķu brigāžu centieniem, Tomasa dzīvību nav izdevies glābt un turpat notikuma vietā konstatēta viņa nāve. Pēcāk olimpiskajā centrā ieradušies likumsargi un Ventspils policijā ierosināta krimināllieta.

TOP komentāri

 • Vita
  +2 +2 0

  Vita

  Protams, ka jau parasti. Kad nelaime ir notikusi, tad tikai sak domat. Sen bij jaaizdomajas par to, ka vajag but diviem cilvekiem nevis vienam... un tas ir ne tikai pec sis nelaimes.

  Tomasa vecakiem un tuviniekiem visdzilaka lidzjutiba pavadot savu engeliti.
 • Ina
  +2 +2 0

  Ina

  Nu ja mums ventspili kaukas tadam ir janotiek. Laj saktudomat ar galvu nevis ar kauko citu. Tak grib pienemt darba 2 cilvekus bet pirmstam biaj ja ekonome nauda.. ta tik gribetu vinie paskatities acis un pajautat kurs tagat domas pa vecaku sirc sapem un vaj tagat kad vini kauko itka grib maijnit vajta ados mazo pujku vecakiem .. murgs kaukac. Naudu no cilvekiem tik zog a pa drosibu berniem nedoma.
 • bedigi
  +1 +1 0

  bedigi

  Pelbaseina Iielaja Riga ir tas pats.Sieviete sez aiz lodzina un diez vai redzeja.Es kepurojos , bij dzils,kaut gan rokas bij tada maza putu plastmasa,bet diez vai ko tas lidzetu..Paldies Dievam ,ka piekepurojos pie malas.Ja nem maksu jastav blakus 2-iem,jeb kadam brivpratigam noverotajam , jaskatas ar visu atdevi,jo trenneriem maksa par to.Parejie kas peld neko neredz,viniem maz interese citi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl