Komentāri
Traģēdija Vecpiebalgas novadā – mēģinot pārpeldēt ezeram, noslīkst divi jaunieši
Ilustratīvs foto. (Foto: f64)

Traģiski Jāņu rīts iesācies Vecpiebalgas novadā, kur noslīkuši divi jaunieši, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukumu uz Taurenes pagastu VUGD saņēma ap plkst. 6:00 rītā. Glābēji tika informēti, ka divi jaunieši iepeldējuši Rijas ezerā un aptuveni 15 metrus no krasta pazuduši zem ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārmeklējot ūdenstilpni VUGD atrada ap 17 gadus vecu noslīkušu puisi, bet otra jaunieša meklēšanā iesaistījās ūdenslīdēji, kuri ezera dzelmē atrada 20 gadus vecu vīrieti.

Kā liecina mediķu sniegtā informācija, trīs cilvēki šorīt bija mēģinājuši pārpeldēt pāri ezeram. Kādai jaunai sievietei tas izdevies, taču divi jauni vīrieši noslīkuši.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl