Traģēdija Skrīveros: vilciens aizķer 8 gadus vecu puisēnu

2 komentāri

Traģiska nelaime pagājušajā piektdienā, 12. maijā, notika uz dzelzceļa pārbrauktuves Skrīveros. Dienas laikā vilciens aizķēra astoņus gadus vecu puisēnu, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām gāja bojā.

Vietējie Skrīveros raidījuma “Degpunktā” komandai stāsta, ka zēns un viņa trīs gadus vecākais brālis esot sacentušies par to, kurš pirmais pārskries pāri sliedēm, kamēr tuvojas vilciens… Tā esot bijusi spēle uz dzīvību un nāvi, – klejo baumas nelielajā pilsētā. Tomēr tie, kas notikušo redzēja savām acīm, tenkas par to, ka nelaime esot bijusi neapdomīgas rīcības likumsakarīgs rezultāts, mēģina apgāzt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai kas arī būtu par iemeslu šai traģēdijai, fakts ir līdz asarām skumjš – puisēna dzīvība, pēc tam, kad viņu aizķēra vilciens, izdzisa vēl pirms mediķu ierašanās. Savukārt zēna mazais brālis bija šoka stāvoklī.

Pārbrauktuve ir pārredzama, tā tiek regulēta ar luksoforiem, barjerām un skaņas signālu. Dienā to vairākas reizes šķērso bērni, jo turpat netālu ir skola.

Raidījums “Degpunktā” aicina – vecākiem un skolotājiem vairākkārt jāatgādina par uzvedību dzelzceļa tuvumā, lai nevienam nevajadzētu nolikt ziedus un aizdegt sveces pie sliedēm.

TOP komentāri

  • anna
    0 0 0

    anna

    Nevarēja. Tapēc, ka bērni skrēja pāri ,kādus 60 metrus no stacijas, kur stāv cilvēki. Un skrēja uz stacijas pusi, nevis no.
  • ren4uks

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl