Traģēdija Rijas ezerā: Jāņu rītā kompānija dodas peldēties; divi jauni vīrieši tā arī krastā nepārnāk…

1 komentārs

Jāņu rītu sagaidot ar peldi ezerā, Taurenes pagastā divi jauni vīrieši diemžēl krastā vairs neizpeldēja. Traģiskais nelaimes gadījums atstājis rūgtu pēcsvētku piegaršu pagastā dzīvojošajiem, kas vietējam ezeram tagad garām iet ar līkumu.

Jauni un spēcīgi puiši, kam dzīve vēl tikai sākās. Krampis kājā, spēka izsīkums vai pārāk daudz alkohola – to vairs nav kam pajautāt. Tā, pārrunājot brīvdienu traģiskos notikumus, spriež fermas strādnieki Lodesmuižā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no viņu jaunākajiem kolēģiem uzaicināja draugus ielīgot svētkus fermas teritorijā un Jāņu rītā devās ciemiņiem ierādīt vietējo Rijas ezeru. Par turpmākajiem notikumiem fermā klusē, jo, mēģinot pārpeldēt ezeru, 17 un 20 gadus veci jaunieši noslīka.

Kopā ar vīriešiem izaicinājumu pārpeldēt ezeru bija apņēmusies arī kāda meitene. Jaunā sieviete ezera otrā krastā tika veiksmīgi, taču viņai nācās izsaukt glābējus un noskatīties, kā no ezera dzīlēm izceļ draugus.

Ezers, kur notika traģēdija:

TOP komentāri

  • Dace Astiča
    0 0 0

    Dace Astiča

    Skumji,bet diemžěl kas un kā notika-paliks neatklāts...Jo nedomāju,ka meitene tagad visu kādam stāstīs...Ar patiesību kāda tā ir viņai bůs jādzīvo visu můžu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl