Traģēdija Rijas ezerā: Jāņu rītā kompānija dodas peldēties; divi jauni vīrieši tā arī krastā nepārnāk…

1 komentārs

Jāņu rītu sagaidot ar peldi ezerā, Taurenes pagastā divi jauni vīrieši diemžēl krastā vairs neizpeldēja. Traģiskais nelaimes gadījums atstājis rūgtu pēcsvētku piegaršu pagastā dzīvojošajiem, kas vietējam ezeram tagad garām iet ar līkumu.

Jauni un spēcīgi puiši, kam dzīve vēl tikai sākās. Krampis kājā, spēka izsīkums vai pārāk daudz alkohola – to vairs nav kam pajautāt. Tā, pārrunājot brīvdienu traģiskos notikumus, spriež fermas strādnieki Lodesmuižā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no viņu jaunākajiem kolēģiem uzaicināja draugus ielīgot svētkus fermas teritorijā un Jāņu rītā devās ciemiņiem ierādīt vietējo Rijas ezeru. Par turpmākajiem notikumiem fermā klusē, jo, mēģinot pārpeldēt ezeru, 17 un 20 gadus veci jaunieši noslīka.

Kopā ar vīriešiem izaicinājumu pārpeldēt ezeru bija apņēmusies arī kāda meitene. Jaunā sieviete ezera otrā krastā tika veiksmīgi, taču viņai nācās izsaukt glābējus un noskatīties, kā no ezera dzīlēm izceļ draugus.

Ezers, kur notika traģēdija:

TOP komentāri

  • Dace Astiča
    0 0 0

    Dace Astiča

    Skumji,bet diemžěl kas un kā notika-paliks neatklāts...Jo nedomāju,ka meitene tagad visu kādam stāstīs...Ar patiesību kāda tā ir viņai bůs jādzīvo visu můžu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl