Traģēdija Piņķos: traktors-zāles pļāvējs “sakapā” pļavā aizmigušu vīrieti

Traģisks un vienlaikus pārsteidzošs negadījums otrdien atklājies Piņķos, kad dzīvību zaudēja kāds teju 70 gadus vecs vīrietis. Aizmidzis, guļot zaļumiem aizaugušā pļavā, cilvēks bija nepamanāms traktora vadītājam, kas teritorijā pļāva zāli. Vīrietis tika sabraukts un gāja bojā notikuma vietā, taču nevienam no apkārtējiem joprojām nav skaidrs, kāpēc viņš vispār atradies svešajā īpašumā.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Marcelo Caunits
 • Jānis
  0 -10 -10

  Jānis

  Zemes īpašniekam - apsaimniekotājam vieta cietumā!
  1.kārt pļava nedrīkst tā pārraugt.
  2.kārt ir jānodrošina jebkādas tehnikas un darbu veikšana drošos apstākļos un vienmēr jāpārliecinās vai teritorijā neviena nav.
  3.kārt. Nekāda sveša īpašuma murgi šeit nestrādā - ja nav pēc m.k noteikumiem izveidotas iznformējošas zīmes ik pa gabalu,ka tas ir privātīpašums - maksimums jūs drīkstiet palūgt aiziet no turienes,ja nav zīmes - cilvēks var gulēt kur vēlas,turklāt neviens nezin kas notika - tak paņemiet galvu plecos - varbūt vecam cilvēkam slikti palika,varbūt atmiņas vai vēl kādi traucējumi,un kaut arī bija dzēris - tas neattaisno nolaidību par aizaugušo pļavu un nepārbaudīšanu.
  • Marta

   Marta

   Nu Tu jau laikam nezini, to, ka audzē garu zāli, un tad to nopļauj un izmanto kā lopbarību. Tu kā pilsētnieks to protams nezini. Ja ir mājas , tad ir jāguļ mājās , nejau aizaugušā pļavā :)
 • Jonuks

  Jonuks

  kad paludz svesam cilvekam paskaidrot ko vins dara tava ipasuma ,parasti nakas dzirdet textus par brivu latviju, vai lai pieradu ka tas ir mans un vispar ko es vinam trauceju staigat. brinos ka neviens kukuruzas zaglis (ja ja ta ir zagsana no celmalas laukiem ) nav vel smalcinataja ierauts . un ari ta fotografesanas rapsi ( kads parasa ar ko tas rapsis un kad ir miglots ? )
 • Kristaps Jurgenovskis
 • Emilija ExSaukuma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!