Traģēdija Piņķos: traktors-zāles pļāvējs “sakapā” pļavā aizmigušu vīrieti

6 komentāri
Traģēdija Piņķos: traktors-zāles pļāvējs “sakapā” pļavā aizmigušu vīrieti

Traģisks un vienlaikus pārsteidzošs negadījums otrdien atklājies Piņķos, kad dzīvību zaudēja kāds teju 70 gadus vecs vīrietis. Aizmidzis, guļot zaļumiem aizaugušā pļavā, cilvēks bija nepamanāms traktora vadītājam, kas teritorijā pļāva zāli. Vīrietis tika sabraukts un gāja bojā notikuma vietā, taču nevienam no apkārtējiem joprojām nav skaidrs, kāpēc viņš vispār atradies svešajā īpašumā.

Piņķos, netālu no Rūpnieku ielas, atrodas plaša pļava, kas pieder kādai privātpersonai. Tajā otrdien, ap plkst. 10.00 no rīta, bija iesnaudies kāds 67 gadus vecs vīrietis. Iegūlies garajā zālē, aizmigušais cilvēks bija paslēpts no blakus esošās biroja ēkas darbinieku acīm. Brīdī, kad vīrietis vēl atradās aizsegā, nopļaut pāraugušo zāli bija ieradies kāds algots darbinieks, kurš ar pamatīgu traktoru apkopa zemes placi.

Diemžēl smagā transportlīdzekļa vadītājs gulošo vīrieti nepamanīja, un notika nelabojamais. Biroja ēkas darbinieki notikuma vietai netuvojās, jo nevēlējās redzēt skarbo skatu.

Policija apstiprina, ka cietušo nebija iespējams nogādāt slimnīcā un viņš miris notikuma vietā. Apkārtējie ir pārsteigti, ka kāds par atpūtas vietu izvēlējies tieši šo vietu, turklāt notikušajā nevaino traktora vadītāju.

Par traģisko nelaimes gadījumu uzsākts kriminālprocess pēc 123. panta, kas traktora vadītājam paredz sodu par nonāvēšanu aiz neuzmanības. Tikmēr policija joprojām meklē aculieciniekus vai bojāgājušā paziņas, kas varētu izskaidrot, kā vīrietis nokļuvis pļavā. Ikviens, kura rīcībā ir likumsargiem nepieciešamā informācija, ir aicināts zvanīt pa tālruni 110 vai 67219782.