1 komentārs

Lietuvas pierobežā pie Rucavas notikusi traģiska nelaime – jau trešo dienu glābēji un policija gar krastu Baltijas jūrā meklē 11 gadus veca zēna līķi, jo cerība atrast puisēnu dzīvu vairs nav.

Pēc divu dienu meklējumiem Baltijas jūrā šobrīd nav izdevies atrast 11 gadus veco zēnu, kuru pirmdienas pēcpusdienā ap plkst. 15.00 straume ierāva jūrā. Visticamāk, bērns ir gājis bojā, un tagad jāgaida, kad jūra atdos mirstīgās atliekas. Meklēšanas darbus Jūras spēki ir pārtraukuši. Tikušas pārmeklētas lielas platības, arī no gaisa.

Kā informē glābēji, kopumā šajā sezonā Jūras piekrastē darba bijis daudz mazāk. Piemēram, pagājušajā vasarā glābējiem nācies braukt uz izsaukumiem vismaz divas reizes nedēļā, lai sniegtu palīdzību cilvēkiem, kuri pie ūdens nonākuši nelaimē.

Raidījums “Degpunktā” atgādina, ka jūras glābējus iespējams sazvanīt pa tālruni 115. Tāpat var zvanīt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam pa tālruni 112, kuri nepieciešamības gadījumā savienos ar jūras glābējiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl