Traģēdija Imantā. No 12. stāva loga, iespējams, izlec 26 gadus veca sieviete

0 Komentāru

Ceturtdien pie vienas no augstceltnēm Slokas ielā redzama milzīga asiņu peļķe, kas ir skaidrs atgādinājums par vakar notikušo traģēdiju, kurā dzīvību zaudējusi kāda jauna sieviete.

Citkārt tik klusajā nostūrī saulainajā pēcpusdienā notikusi traģēdija, un pēc kritiena no 12. stāva dzīvību zaudējusi kāda 26 gadus veca sieviete. Marina atceras, ka par nelaimi uzzinājusi ap pusdiviem dienā.

Vietējā iedzīvotāja

Kaimiņiene no blakus mājas piektā stāva stāstīja, ka dzirdējusi šausmīgu sievietes kliedzienu, pieskrējusi pie loga, bet tur jau bija viss. Viņa dzirdēja to skaņu… Uzreiz viss bija asinīs.

Zināms, ka bojā gājusī ir vietējā iedzīvotāja. Iepriekš gan nekas neesot liecinājis par to, ka jauno sievieti piemeklēs šāds liktenis, stāsta “Degpunktā” komandas satiktie vietējie iedzīvotāji.

Vietējā iedzīvotāja

Runā, šobrīd, ka pati izlēca, bet kurš to var zināt… To neviens nezina…

Kurzemes iecirkņa kriminālpolicisti, kuriem nu uzticēta izmeklēšana, atklāj, ka jau notikuma vietā pēcāk noskaidrots, ka bojāgājusī šajā namā īrējusi dzīvokli. Vīri sazinājušies ar mitekļa saimnieci un pēcāk arī paviesojušies miteklī, pa kura logu izkritusi sieviete. Tur gan neviens nav sastapts, kā arī nav izdevies atrast neko tādu, kas skaidri norādītu uz notikušā iemesliem.

 

0 Komentāru