Traģēdija Dundagā – vīrietis iegrimst dubļos ar traktoru un pēcāk nosalst lauka vidū

13 komentāri
Traģēdija Dundagā – vīrietis iegrimst dubļos ar traktoru un pēcāk nosalst lauka vidū
Foto: Ekrānuzņēmums

Traģisks nelaimes gadījums noticis Dundagas pagastā. Tur kāds 68 gadus vecs vīrietis, braucot ar traktoru, iegrima dubļos un diemžēl dzīvs mājās vairs neatgriezās.

Vēl ceturtdienas rītā uz lauka iepretim ”Apeņu” mājām ”Plintiņos” bija redzams tajā iestigušais traktors, bet tagad par vakardienas nelaimi liecina vien dubļos izbraukātās pēdas. Otrdien kāds 68 gadus vecs vīrietis ar traktoru iegrima lauka vidū, un tikai vakar pēcpusdienā tika atrasts miris, iestidzis dubļos blakus spēkratam.

“Braucis mājās no kaimiņa, un traktors nogrimis. Kāpis ārā un vai nu neveiksmīgi kāpis, iespējams, ir bijis alkohola reibumā (tas vēl nav apstiprināts). Nav varējis tālāk tikt un, visticamāk, nav varējis arī palīdzību sameklēt. Es pieļauju, ka gala rezultātā viņš ir nosalis, ņemot vērā laikapstākļus. Nav vairs mums vasaras, ir auksts. Bet to mēs uzzināsim pēc tiesu medicīniskās ekspertīzes, kas ir nozīmēta kriminālprocesā,” saka Talsu policijas priekšnieks Mārcis Pētersons.

Vīrieti nākamajā dienā atradis dēls, kas satraucies par tēva ilgo prombūtni, un kaimiņš, no kura vīrietis mērojis ceļu mājup. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un ir nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze. “Tiešām izskatās, ka tas vairāk vai mazāk būs bijis nelaimes gadījums. Mums nav aizdomas, ka tur būtu noziedzīgs nodarījums,” saka Talsu policijas priekšnieks.

TOP komentāri

 • Irina Kleina
  +12 +11 -1

  Irina Kleina

  Lidzjutiba gimenei. Ja nezinat kas ir dubli aizbrauciet uz laukiem un izmèginiet kas un kà, par to kundziti kas tik briesmigi jusmoja, gribetu teikt ka loti man nepatik ka par cilveka nàvi vai nelaimi uzjautrinàs var ar katru kaut kas atgadìties,protams nevienam to nevèlu un esam iejutigaki un cienam citu bèdas.
 • Anita Maksimova
  +11 +10 -1

  Anita Maksimova

  Intervijā kundze smejas.... nesaprotu, kas viņu tā uzjautrina....
 • Kaspers Kasperskijs
  +6 +5 -1

  Kaspers Kasperskijs

  Intervija sieviete stāsta tā, itkā butu bijusi uz atrakcijām, smejās un uzjautrinajas. Nožēlojami. Lidzjutiba ģimenei.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl