Traģēdija būvobjektā: iekrītot izraktā tranšejā, dzīvību zaudējis strādnieks

5 komentāri

Nelaimes gadījumi būvniecības nozarē nav retums. Ceturtdien Purvciemā, veicot remontdarbus būvobjektā un iekrītot izraktā tranšejā, dzīvību zaudēja viens no strādniekiem.

Būvdarbu laikā, iekrītot bedrē, cietis cilvēks – tik skopu informāciju ceturtdien pusdienlaikā saņēma operatīvie dienesti. Uz Braslas ielu tika nosūtītas gan mediķu, gan arī ugunsdzēsēju glābēju ekipāžas. Ierodoties adresē, informācija par bezpalīdzīgā stāvoklī esošu vīrieti guva apstiprinājumu, taču piekļūt viņam bija visai sarežģīti.

Dienesti sastapušies ar bīstami šauru un dziļu bedri, bet tomēr pēc zināmām pūlēm, tiekot upurim tuvāk, secināts, ka viņš guvis ar dzīvību nesavienojamas traumas un jau ir miris. Turpmākas darbības adresē pārņēmuši likumsargi.

“Valsts policijā šodien tika saņemta informācija par iespējamu nelaimes gadījumu. Kāds vīrietis Rīgā, Braslas ielā, bija iekritis būvbedrē un diemžēl gājis bojā. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13. nodaļas. Par notikušo tiks informēta arī Valsts darba inspekcija,” komentē Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Sazinoties ar būvfirmas AS ”A.C.B.” pārstāvjiem, kuri manīti arī objektā, “Degpunktā” guva vien skopu apstiprinājumu, ka notikusi nelaime, kas tiks izmeklēta kriminālprocesa ietvaros: “Apstiprinām, ka būvniecības objektā Braslas ielā noticis darba negadījums apakšuzņēmēja darba zonā. Negadījuma vietā darbojas un tā apstākļus patlaban noskaidro Valsts policijas un Valsts darba inspekcijas pārstāvji.”

5 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Tukumā pazudusi skolniece; ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību meklēšanā

Sirdsdēstos "Volvo" šoferis iznīcina savu auto, visticamāk, tīšuprāt cenšoties ietriekties kokā

Pa galveno ceļu braucoša auto ignorēšana Maskavas ielā noved pie avārijas

Aculiecinieki pieļauj, ka Cēsīs nāvējoši notriektais gājējs uzstreipuļojis uz brauktuves neatļautā vietā

Šoferis pie policijas iecirkņa Rīgā notriec bērnu un aizbēg

Aculiecinieks par iereibušā "Porsche" vadītāja manevriem Čiekurkalnā: Ātrums bija ļoti "labs"

Policijas darbinieki glābj mazuli no tēva agresijas

Mikroautobusa vadītājs izbraukā Lēdurgas kapus

Deviņstāvu namā Pļavniekos uzliesmo pagrabs

Noslēpumainos apstākļos Ikšķilē bojā iet kāds vietējais iedzīvotājs

Kaucošas riepas, pa gaisu lidojoši apavi - uz gājēju pārejas notriec skolnieci

Krāslavas novadā ugunsgrēkā nosmok vīrietis