Tracis Vecmīlgrāvī: smēķētāju aizturēšanai iesaista speciālo uzdevumu bataljonu

17 komentāri

Kādā pievakarē Ziemeļu pārvaldes inspektori ieradušies vienā no Meldru ielas daudzdzīvokļu namiem. Vairākus tā iedzīvotājus bija nokaitinājuši kāda dzīvokļa iemītnieki, kuri nepārtraukti smēķējot kāpņu telpā.

Lai arī policijas ierašanās brīdī pārkāpums netika konstatēts, kamēr vīri no izsaucējas pieņēma pieteikumu un apskatīja sievietes uzņemtos video, kuros bija redzami pārkāpēji, kāpņu telpā atkal atskanējušas balsis. Policisti devušies ārā, kur sastapušies ar iepriekš meklētajiem smēķētājiem.

Lai arī sieviete situāciju centusies atrisināt mierīgā gaitā, kungs bijis acīmredzami uzvilkts, strīdējies ar likumsargiem un kādā mirklī paziņojis, ka nekādās tālākās sarunas ar policistiem vairs negrasās ielaisties. Ar šo pavērsienu viss tikai sācies, jo tobrīd no dzīvokļa izniris kāds gados krietni jaunāks vīrietis, kurš bijis agresīvi noskaņots un nekavējoties sācis skandalēt.

Kad inspektori jau bija pārliecinājuši pieķerto pārkāpēju par to, ka sadarboties ar policiju būs vieglākais un labākais risinājums un viens no inspektoriem devies līdzi uz dzīvokli, situācijā atkal iejaucies gados jaunākais vīrietis. Viņš centās liegt policistiem iekļūt dzīvoklī un pagrūda vienu policijas darbinieku. Savukārt policijas darbinieks, mēģinot ieturēt distanci, izmantoja fizisku spēku un atgrūda vīrieti.

Kamēr ģimenes locekļi turpināja skandalēt ar policistiem, pārkāpējs ieslēdzās vai tika ieslēgts dzīvoklī. Tikmēr uz notikuma vietu jau “lidoja” divas policijas ekipāžas, vēl viena pašvaldības policijas vienība un kolēģi no Valsts policijas.

Lai arī sākumā klātesošie varbūt pat domāja, ka šāda uzvedība paliks bez sekām, ieraugot speciālo uzdevumu bataljona vīrus, nācies saprast, ka policisti nejoko. Arī iepriekš tik bravūrīgais tipiņš krietni atslābis.

17 komentāri