1 komentārs

Neviena nemanītas, vairākas dienas, nedēļas vai pat mēnešus pie kāda daudzdzīvokļu nama Torņakalnā nogulējušas cilvēka mirstīgās atliekas.

Pirms pāris dienām Koku ielas 10. nama iemītniekus pārsteidzis pagalam nepatīkams notikums, kas tur pulcējis prāvus policijas spēkus. Kāds nejaušs garāmgājējs zem viena no daudzdzīvokļu nama balkoniem bija pamanījis cilvēka līķi.

Neskaitāmo aculiecinieku priekšā likumsargi no šaurās spraugas izvilkuši kāda sirmgalvja mirstīgas atliekas, kas tālāk nodotas ekspertu rokās. Šobrīd patiesību par pensionāra nāves apstākļiem cenšas izdibināt Rīgas Zemgales iecirkņa kriminālpolicisti.

Mājas iedzīvotāji atklāj, ka, viņuprāt, sirmais vīrs šeit iegriezies arī iepriekš un, varētu pat teikt, – laiku pa laikam šeit mitinājies. Taču ziemas laikā gan viņš šeit nav redzēts, un vietējie pat pieļāvuši, ka bezpajumtnieks iekārtojies kādā patversmē vai atradis sev īstu mitekli.

Foto

Valentīna
vietējā iedzīvotāja

Man šķiet, mēs viņu bijām šeit pāris reizes redzējuši rudenī, kad jau kļuva auksti. Bezpajumtnieks. Viņš šeit patvērās. Acīmredzot tur nāca siltums, un viņš šeit gulēja. Kad no rītiem gāju ar suni, viņš cēlās un devās savās gaitās pa miskastēm. Šķiet, vienā reizē pat, kad viņš devās prom, prasīju viņam, vai nevajag izsaukt “ātro palīdzību”? Teicis – nē, nē, nē.

Lai arī vīrs nevienu nav traucējis, nav skandalējis vai šurp aicinājis pudeles brāļus, un, domājams, pat miris dabīgā nāvē, likumsargi aicina cilvēkus ziņot par šādām un līdzīgām situācijām, kad kāds acīmredzami bez patvēruma palicis cilvēks ilgstoši mitinās kāpņu telpas, pagrabos vai dārza mājiņās. Citādi nereti grūtībās vai nelaimē nonākušos atrod vien tad, kad ir jau par vēlu palīdzēt.

TOP komentāri

  • Dainis
    +2 +2 0

    Dainis

    "pulcējis prāvus policijas spēkus." - Katrā rakstā, tāda drāma. Laikam vairs īsti skatītāju trūkst šiem sižetiem īsti ne par ko. Mazpisānos ļoti interesē, miris bomzis Rīgā..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl