Tēvs reibumā un dusmu uzplūdā iekausta meitu, pēcāk dzērumā sēžas pie stūres

0 Komentāru

Kādam vīrietim vienā naktī izdevies divas reizes sastapties ar vienu un to pašu policijas ekipāžu. Turklāt, katra no šīm tikšanās reizēm beigusies ar pamatīgām nepatikšanām.

Saņemot ziņu par agresīvu vīrieti, kurš kādā Maskavas forštates dzīvoklī uzbrūk sievietei ar bērniem, policisti nav kavējušies ne mirkli, ieslēguši bākugunis un jau pēc divām minūtēm ieradušies izsaukuma vietā. Tur viņus sagaidījis pārsteigums – ļaundaris, jau bija paspējis nozust.

Kad policistiem izdodas nomierināt satraukto kundzi un visi kopīgi dodas augšā uz mitekli, atklājas vairāk notikušā detaļas. Kā izrādās, neilgi pirms policijas ierašanās, ģimenes lokā izcēlies strīds, kura rezultātā iereibušais tēvs satrakojies, uzbrucis sievietēm un dusmu uzplūdā spēcīgi iesitis savai 18 gadus vecajai meitai.

Ņemot vērā, ka jaunkundze ar ātro palīdzību tiek nogādāta slimnīcā, policistiem nav ne mazāko šaubu par to, ka vīrietim tik tiešām jādodas līdzi. Viņš tiek aizturēs un nonāk policijas iecirknī, kur tiek ierosināta lieta. Pēcāk, kad pārkāpējs jau pēc vairākām stundām nedaudz atžirgst, viņš tiek atbrīvots un kājām dodas mājup. Taču, par lielu izbrīnu policistiem, viņi ar šo vīrieti, šajā naktī tiekas vēlreiz, kad policisti dažas stundas vēlāk, netālu no iepriekšējā izsaukuma vietas, izlemj apturēt kādu auto.

Pēc šīs sastapšanās uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kuri apstiprināja kārtības sargu aizdomas, – iepriekš aizturētais vīrietis pie stūres tik tiešām sēdies reibumā, tādēļ viņš zaudē savu autovadītāja apliecību, tiek pie ļoti dārga soda protokola un viņa stūrētais braucamrīks tiek nogādāts policijas stāvlaukumā.

0 Komentāru