Tēvs pēc septiņu gadu prombūtnes iekļūst bijušās dzīvoklī un pieprasa tikšanos ar meitu

0 Komentāru
Tēvs pēc septiņu gadu prombūtnes iekļūst bijušās dzīvoklī un pieprasa tikšanos ar meitu
Ilustratīvs foto. (Foto: Rīgas pašvaldības policija)

Svētdien, 19. augustā, īsi pirms pulksten 10.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no kāda vīrieša, kuram tiekot liegta tikšanās ar meitu. Situācijas noskaidrošanai uz norādīto adresi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Likumsargus pie norādītā daudzdzīvokļu nama sagaidīja izsaucējs. Vīrietis atkārtoti apstiprināja, ka bijusī dzīvesbiedre liegusi tikšanos ar meitu. Izsaucējs policistus ieveda dzīvoklī un norādīja uz bijušo dzīvesbiedri. Sievietei lūgts izskaidrot savu notikušā versiju.

Pārrunu laikā atklājās, ka vīrietis par meitu nav interesējies gandrīz visu viņas līdzšinējo mūžu – septiņus gadus, kā arī nav maksājis alimentus. Bērna māte atklāja, ka bijušais dzīvesbiedrs visai agresīvi pieprasījis tikšanos ar bērnu, turklāt bez atļaujas ienācis viņas dzīvoklī. Sieviete bija sašutusi par šādu aizdomīgu vēlmi pēkšņi tikties ar meitu. Bērns no mātes sāniem neatkāpās ne soli un pastāstīja, ka vēlas palikt pie mammas.

Abiem vecākiem ieteikts vērsties bāriņtiesā, lai oficiāli noteiktu aizgādības tiesības. Tāpat sieviete aicināta ziņot policijai, ja vīrietis atkārtoti mēģina iekļūt viņas mājvietā. Pēc pārrunām vīrietis labprātīgi devās prom.

0 Komentāru