Tēvam par regulāru bērnu pēršanu un likšanu ēst maizi ar sinepēm piespriež nosacītu cietumsodu

Zemgales rajona tiesa Jelgavā piespriedusi pusgadu ilgu nosacītu cietumsodu kādam vīrietim, kurš notiesāts par to, ka regulāri ar siksnu pēris savus bērnus, kā arī licis viņiem ēst maizi ar sinepēm un veicis citas fiziski un emocionāli vardarbīgas darbības, liecina publiski pieejamais anonimizētais tiesas spriedums.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Ludmila Medvedjeva

  Ludmila Medvedjeva

  Kāpēc nosacītu??? Bērns taču dabū reālu pērienu???
 • Morale

  Morale

  Paskatieties zu to pusaudzu visatlautibu.Viniem ir tiesibas,tiem sikiem lopiem vecaki ir devusi tiesibas piedzimt un dzivot,klausot vecakus,nevis kakat virsu.Ceru,kad tiemazgadigie tuvaka nakotne partaps par recedivistiem,ja narkotikas nenoplaus.
  P.S. Ak si amorala sabiedriba.Vieglak ir tiesat vecakus,lai pec paris gadiem tie smurguliaplaupis tos tagadejos azstavjus.Busiet pelnijusi,es gardi pasmiesos!Ha,ha,ha,ha,ha,hhhhaaaaa!
 • Gints Burkevits

  Gints Burkevits

  O! Maizīte ar sinepītēm! Jāēd i lai aug liels un stiprs ????
 • Karīna Broka

  Karīna Broka

  Ko tā sieviete pieļauj ka šis dauza visu ģimeni?viņu to veci pašu atskaldit kārtīgi lai nelien pie bērniem! rakstā minēts ka vienojies ar prokuroru par sodu, sanāk var reāli sist bērnus un barot ar sinepēm ,un par to tikai nosacīts sods!vai kāds padomajis ka tie bērni tika traumēti?
 • adams

  adams

  Periens ar siksnu reizi nedela tas ir veseligi.BET maize ar sinepem..nu gan perebors
 • Alla Valerija Gorskaja Nuznaja

  Alla Valerija Gorskaja Nuznaja

  Boļnix psixičheski neustojčhivix očheņj mnogo.ix nado lečhitj.poslednee vremja mnogo xodit po ulicam i razgovarivsjut sami s soboj . Eto užasno! Obratote vnimanie!
 • Evita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!