Tēvam par regulāru bērnu pēršanu un likšanu ēst maizi ar sinepēm piespriež nosacītu cietumsodu

8 komentāri
Tēvam par regulāru bērnu pēršanu un likšanu ēst maizi ar sinepēm piespriež nosacītu cietumsodu
Ilustratīvs foto. (JĀNIS SALIŅŠ, F64)

Zemgales rajona tiesa Jelgavā piespriedusi pusgadu ilgu nosacītu cietumsodu kādam vīrietim, kurš notiesāts par to, ka regulāri ar siksnu pēris savus bērnus, kā arī licis viņiem ēst maizi ar sinepēm un veicis citas fiziski un emocionāli vardarbīgas darbības, liecina publiski pieejamais anonimizētais tiesas spriedums.

Tajā norādīts, ka vīrietis ne mazāk kā reizi nedēļā ar siksnu pēris abus ģimenē augošos mazgadīgos dēlus, no kuriem viens nav viņa bioloģiskais bērns, lamājis tos ar rupjiem vārdiem, kā arī licis viņiem ēst maizi ar sinepēm.

Tāpat vīrietis lamājis un bijis vardarbīgs arī pret savu dzīvesbiedri. Spriedumā arī izceltas vairākas emocionālās vardarbības epizodes pret dzīvesbiedres dēlu.

Vīrietis savu vainu izdarītajā atzina un pauda nožēlu, kā arī noslēdza vienošanos ar prokuroru par sev piemērojamo sodu. Spriedumā arī norādīts, ka vīrieša apgādībā kopumā ir četras nepilngadīgas personas, bet pats vīrietis strādā Vācijā.

TOP komentāri

 • Karīna Broka
  +9 +8 -1

  Karīna Broka

  Ko tā sieviete pieļauj ka šis dauza visu ģimeni?viņu to veci pašu atskaldit kārtīgi lai nelien pie bērniem! rakstā minēts ka vienojies ar prokuroru par sodu, sanāk var reāli sist bērnus un barot ar sinepēm ,un par to tikai nosacīts sods!vai kāds padomajis ka tie bērni tika traumēti?
 • Alla Valerija Gorskaja Nuznaja
  +5 +5 0

  Alla Valerija Gorskaja Nuznaja

  Boļnix psixičheski neustojčhivix očheņj mnogo.ix nado lečhitj.poslednee vremja mnogo xodit po ulicam i razgovarivsjut sami s soboj . Eto užasno! Obratote vnimanie!
 • Guest

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl