Tēvam apēdot dēla konfektes, izceļas pamatīgs ģimenes strīds ar policijas iesaistīšanu

10 komentāri
Tēvam apēdot dēla konfektes, izceļas pamatīgs ģimenes strīds ar policijas iesaistīšanu
Ilustratīvs foto (RĪGAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA)

Aizvadītajā nedēļā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Teiku, kur kāda ģimenes strīda karstumā nama kāpņu telpā izliets zupas katls. Apstākļu noskaidrošanai uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Kā informē Rīgas pašvaldības policija, izsaukums saņemts 12. augustā, plkst.12.41.

Pie norādītā nama kāpņu telpas sastapta izsaucēja, kura bija noraizējusies par ģimenē augošo bērnu. Jau kādu laiku vecāki viens uz otru kliedzot. Strīda laikā kāpņu telpā arī izliets zupas katls.

Sarunas laikā no dzīvokļa iznāca sieviete ar bērnu. Izjautājot viņu, kas noticis, bērna māte skaidroja, ka sastrīdējusies ar vīru. Strīds izcēlies, jo vīrs apēdis dēla konfektes. Bērns sācis raudāt un viņa atvasi metusies aizstāvēt. Dusmu uzplūdā viņa paķērusi zupas katlu un metusi to vīram. Laulātais tajā brīdī bija atvēris durvis, lai dotos prom, tādēļ katls ar blīkšķi izripojis kāpņu telpā.

Vīra versiju par notikušo policistiem neizdevās noskaidrot, jo viņš jau bija pametis dzīvesvietu un nebija atgriezies mājās.

Pārrunu laikā nekas neliecināja, ka bērna māte būtu lietojusi alkoholiskos dzērienus. Arī kāpņu telpa pirms policijas ierašanās bija satīrīta.

Ņemot vērā, ka mājoklī strīdi notiekot regulāri, izsaucēja vēlējās uzrakstīt iesniegumu par miera traucēšanu. Pēc iesnieguma pieņemšanas un pārrunām ar bērna māti policistu palīdzība notikuma vietā vairs nebija nepieciešama.