2 komentāri

Patiesi neveiklā situācijā nesen nonācis kāds jaunietis, kurš bija devies atpūsties uz Vecrīgu. Viņš ne tikai pazaudējis savu telefonu, bet pēcāk, cenšoties to atgūt, savārījis pamatīgas “ziepes”.

Ap plkst. 20.00 vakarā vecpilsētas kārtības sargi saņēmuši steidzamu izsaukumu uz Jaunielu, kur kāds jauns vīrietis bija sadauzījis kafejnīcas terases stikla sienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Situācija tāda… Es sēdēju tur, man telefons iekrita tajā [cenzēts], nu iekrita terasē. Es vienkārši gribēju atlauzt to apmali, lai dabūtu telefonu. Tas arī viss,” jaunietis vaļsirdīgi stāta par savu rīcību.

Pēc neilga laika policisti, sastapušies arī ar kafejnīcas darbiniekiem, kuri pirms brīža, uzzinot par pazudušo telefonu, pat nespēja iedomāties, kā beigsies sašutušā jaunieša mēģinājumi to atgūt.

“(DP: Kad jūs to terasi ņemsiet nost?) Oktobra beigas, novembris. Es viņam teicu, ka teorētiski rīt varētu atskrūvēt dēli un noņemt, bet tagad nav instrumentu… Nu, lūk, rītā atnāc! Viņam “neaizgāja” tas…,” stāsta kafejnīcas darbinieki.

Kārtības sargs gan norāda, ka šajā situācijā, domājams, notikušais nav vis ļaunprātība, bet gan vienkārši nelāga apstākļu sakritība, kas jaunietim beigsies ar pamatīgiem tēriņiem, kompensējot paša sabojāta stikla cenu. Visticamāk, nekādas citas sankcijas pret neveiksmīgo atpūtnieku šajā gadījumā netiks vērstas.

TOP komentāri

  • Matīss Celmiņš
    +2 +2 0

    Matīss Celmiņš

    Vispār besij ka izliek tās terases..it īpaši Blaumaņa, Dzirnavu un kurās tur ielās kur pa ielas braucamo daļu gājējiem teju jācilpo..Rīgas dome tik uz tiem piepelnās, pofig uz gājēju drošību!
  • Māris Ventish

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl