Teju četras promiles un klēpī raudošs bērns! Policisti uz ielas atrod iereibušu māmiņu

18 komentāri
Teju četras promiles un klēpī raudošs bērns! Policisti uz ielas atrod iereibušu māmiņu

Nesen nejauši garāmbraucēji galvaspilsētas centrā, 11.novembra krastmalā ievērojuši kādu nepatīkamu ainu – uz zemes sēdējusi kāda jauna sieviete, kurai klēpi bija sakņupusi maza meitenīte.

Pievakarē, kad gaisa temperatūra galvaspilsētas ielās joprojām pieturējusies rekordaugstā līmeni un ļaudis, slēpjoties no karstuma, labprātāk uzturējušies paēnā vai telpās ar kondicionētu gaisu, galvaspilsētas pašvaldības policijas centra pārvalde atskanējis telefona zvans.

Policija saņēma izsaukumu uz 11.novembra krastmalu, kur kāda iedzīvotāja pauda bažas par kādu iereibušu sievieti un viņas meitu, kas izsaucējas zvanīšanas brīdī raudājusi.

Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapa gan izsaucēju, gan turpat uz zemes sēdošu sievieti pamatīgā alkohola reibumā, – viņai klēpī sēdējusi meita.

 

Neskatoties uz noliedzošu atbildi par grādīgo baudīšanu, gaisā virmojusi jūtama alkohola smaka. Policistiem neizdevās izdibināt, cik tad ilgi māte ar meitu atradusies saulē, tādēļ drošības labad uz notikuma vietu izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi.

Drīz vien mediķi inspektoriem atklājuši, ka ne četrus gadus vecajai meitenītei, ne viņas mātei nav nekādas medicīniska rakstura problēmas. Līdz ar to, – arī uz slimnīcu nav jādodas.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka sieviete nav no Rīgas, bet gan atbraukusi pie kāda ciemos. Neko vairāk sieviete nav varējusi paskaidrot. Ar sievietes atļauju policisti sazvanījuši sievietes māti. Izrādījās, ka arī viņa nedzīvo Rīgā. Lai arī vecmāmiņa tobrīd nevarēja mērot vairāk nekā simts kilometrus līdz galvaspilsētai, kundze atklājusi, kā policisti varētu sazvanīt kādu citu ģimenes locekli, – apreibušās sievietes brāli, kurš tobrīd atradies Rīgā.

Šajā gadījumā bērnu nebija nepieciešams nogādāt krīzes centrā, meitenīte tika nodota brālim, savukārt sieviete nogādāta Rīgas pašvaldības policijā.

Šajā situācijā policistu pasniegtais alkometrs apstiprinājis it visas policistu izteiktās aizdomas, – sievietes izelpā konstatētas 3,64 promiles alkohola.