Tehniska ķibele autovadītājai uz Daugavpils šosejas beidzas ar pamatīgu avāriju

4 komentāri

Otrdien, 6. jūnijā, rīts ar ļoti nepatīkamu situāciju sācies kādai jaunai sievietei, kura ar savu vieglo auto “Mazda” pa Daugavpils šoseju bija devusies galvaspilsētas virzienā.

Īsi pirms plkst. 8.00 netālu no Saulkalnes krustojuma sievietes vadītajam braucamrīkam sākušās tehniskas problēmas, un tas negaidīti braukšanas laikā noslāpis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Autovadītāja stāsta, ka, saprotot, ka braucamrīks strauji samazina ātrumu, ieslēgusi avārijas gaismas signalizāciju un centusies pārkārtoties pa labi. Taču vienlaikus uz šosejas bijuši desmitiem auto, kas traukušies Rīgas virzienā. Vienā no tiem – automašīnā “Volvo” sēdējis autovadītājs vārdā Pēteris, kurš pat nenojauta, kā tūlīt izvērtīsies šā rīta brauciens.

Pēteris
“Volvo” autovadītājs

Atskanējis skaļš blīkšķis, “Volvo” izsprāguši gaisa spilveni, bet “Mazda” aizsviesta labu gabalu uz priekšu. Sitiens bijis tik spēcīgs, ka priekšā stāvošais braucamrīks kļuvis aptuveni par metru īsāks. Redzot notikušo, uz avārijas vietu izsaukti policisti, kā arī “ātrās palīdzības” mediķi. Par laimi, neviens no iesaistītajiem avārijā nav nopietni cietis.

Visus šīs avārijas apstākļus, negadījuma vietā redzamās pēdas un šoferu paskaidrojumus par notikušo fiksējuši ceļu policisti, kuri šīs lietas materiālus tālāk nodos izmeklētājiem. Tiem arī būs jānosaka, kuram un cik lielā apmērā būs jāuzņemas atbildība par šo negadījumu un to, kurš apmaksās tā visai dārgās sekas.

TOP komentāri

 • Zemene
 • martin
  +1 +1 0

  martin

  Šādā gadījumā var sagaidīt jebko - avārijas signāls brīdina ceļu satiksmes dalībniekus par iespējami bīstamu situāciju uz ceļa. Samazini ātrumu - gaidi līdz mašīna apstāsies, varbūt pats ieslēdz avārijas signālu lai brīdinātu citus autovadītājus par iespējami bīstamo situāciju
 • autozaķis
  0 0 0

  autozaķis

  Nu jā....ne jau pa velti autoskolā māca skatīties spoguļos pirms kaut kur pārkārtoties!:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl