Tehniska ķibele autovadītājai uz Daugavpils šosejas beidzas ar pamatīgu avāriju

4 komentāri

Otrdien, 6. jūnijā, rīts ar ļoti nepatīkamu situāciju sācies kādai jaunai sievietei, kura ar savu vieglo auto “Mazda” pa Daugavpils šoseju bija devusies galvaspilsētas virzienā.

Īsi pirms plkst. 8.00 netālu no Saulkalnes krustojuma sievietes vadītajam braucamrīkam sākušās tehniskas problēmas, un tas negaidīti braukšanas laikā noslāpis.

Autovadītāja stāsta, ka, saprotot, ka braucamrīks strauji samazina ātrumu, ieslēgusi avārijas gaismas signalizāciju un centusies pārkārtoties pa labi. Taču vienlaikus uz šosejas bijuši desmitiem auto, kas traukušies Rīgas virzienā. Vienā no tiem – automašīnā “Volvo” sēdējis autovadītājs vārdā Pēteris, kurš pat nenojauta, kā tūlīt izvērtīsies šā rīta brauciens.

Pēteris
“Volvo” autovadītājs

Atskanējis skaļš blīkšķis, “Volvo” izsprāguši gaisa spilveni, bet “Mazda” aizsviesta labu gabalu uz priekšu. Sitiens bijis tik spēcīgs, ka priekšā stāvošais braucamrīks kļuvis aptuveni par metru īsāks. Redzot notikušo, uz avārijas vietu izsaukti policisti, kā arī “ātrās palīdzības” mediķi. Par laimi, neviens no iesaistītajiem avārijā nav nopietni cietis.

Visus šīs avārijas apstākļus, negadījuma vietā redzamās pēdas un šoferu paskaidrojumus par notikušo fiksējuši ceļu policisti, kuri šīs lietas materiālus tālāk nodos izmeklētājiem. Tiem arī būs jānosaka, kuram un cik lielā apmērā būs jāuzņemas atbildība par šo negadījumu un to, kurš apmaksās tā visai dārgās sekas.

4 komentāri