46 komentāri

Pagājušajās brīvdienās Baložos noticis masveida kautiņš, kas beidzies vien pēc specvienības un neskaitāmu policijas ekipāžu iesaistīšanās. Iemesls, protams, alkohols un agresija. Stāstā figurē arī kāda grūtniece, kura no agresoriem aizstāvēta godam.

Sestdienas pievakarē Baložu centrālā iela pārvērtusies līdz nepazīšanai. Vietējie, kuri savām acīm redzējuši notiekošo, stāsta, ka tāds haoss šeit vēl nebija redzēts. Rīgas ielā un turpat tuvējā mežā notikusi pamatīga dūru vicināšana, kurā piedalījies prāvs ļaužu pulks.

Turpat ielas malā stāvējuši vairāki pamesti auto un netālu no krustojuma ar Smilšu ielu zālienā gulējuši cīņā jau nokautētie. Viss šis ārprāts turpinājies līdz brīdim, kad notikuma vietā viena pēc otras ieradušās vairākas likumsargu ekipāžas. Kā atklāj vairāki “Degpunktā” uzrunātie apkārtnes iedzīvotāji, ķildnieku starpā redzēti arī trīs brāļi, kas vietējiem jau izsenis sagādājuši ne mazums galvassāpju.

Tovakar kaušļu savaldīšanā līdzās kolēģiem no Valsts policijas Baložu iecirkņa, Ceļu policijas un pat specvienības kaujiniekiem piedalījušies arī vietējās pašvaldības policijas inspektori.

Lai arī vairāki šoferi lūguši iereibušo atbrīvot ceļu, līdz viduklim kailais jaunietis, apkārt spietojošās kompānijas atbalstīts, tā teikt, pasūtījis autobraucējus “trīs mājas tālāk”, sācis provocēt uz kautiņu un pat vairākkārt iesitis pa braucamrīku, kurā sēdējusi grūtniece un viņas dzīvesbiedrs. Redzot, ka agresīvais jaunietis patiesi var kļūt bīstams, autobraucējs izkāpis no apvidus auto un stājies pretim bravūrīgajam tipiņam.

Neatkarīgi no tā, ka šoferim ātri vien izdevies ierādīt vietu lielākajai daļai uzbrucēju, galu galā, ķīviņā iesaistījušās pat nokautēto jauniešu draudzenes, un brīdi pirms policijas ierašanās kāda no sievietēm pat sakodusi autovadītāju. Viss šis ārprāts beidzies vien ar policijas iesaistīšanos, un pēcāk kautiņā cietušie nonākuši “ātrajā palīdzībā”, savukārt šoferis, kurš aizstāvējis savu ģimeni, devies uz policiju, lai uzrakstītu iesniegumu par šā vakara notikumiem. Valsts policijas Baložu iecirknī šobrīd ierosināta lieta un šobrīd notiek izmeklēšana, taču kārtības sargi pieļauj, ka visu šo jezgu tik tiešām iesācis vietējo minētais huligāns.

Iespējams, tieši šis ķīviņš, kas huligāniem beidzās pavisam citādāk, nekā sākumā iecerēts, būs pietiekams iemesls, lai vietējie nu varētu kādu brīdi uzelpot. Tā kā vairāki no kaušļu kompānijas atradušies policijas uzraudzībā, šāds incidents viņiem var nozīmēt nonākšanu aiz cietuma mūriem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl