1 komentārs
Svinot atgriešanos no darba ārzemēs, Rīgā bezvēsts pazudis 35 gadus vecs vīrietis

Septembra sākumā Artis Otsons atgriezās dzimtenē no Zviedrijas, kurp bija devies peļņā. Drīz pēc pārbrauciena vīrietis plānojis apciemot savu māti, kura mitinās Beverīnas novadā. Taču vēl pirms tam, brīvdienās, viņš nolēmis atpūsties Vecrīgā.

Acīmredzot, svinot atgriešanos, kaut kas nogājis greizi, jo kopš 9. septembra rīta radiniekiem un draugiem vairs nav ziņu par vīrieša gaitām. Lai arī māte jau vērsusies policijā ar iesniegumu, radi uzsākuši paši savu izmeklēšanu, sazinājušies ar vairākiem cilvēkiem, kuri naktī no sestdienas uz svētdienu atpūtušies kopā ar Arti un noskaidrojuši, ka ballētāja gaitas viņu aizvedušas līdz pat bāram “Klondaika” Grēcinieku ielā.

Pazudušā Arta Otsona pazīmes: kalsnas miesas būves, 204 centimetrus garš, tumša, gara bārda. Bija ģērbies melnās džinsu biksēs, baltā T kreklā ar uzrakstiem, melnā jakā ar kapuci un melnās kurpēs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl