“Suns nekad nav bijis ārā! Tur dzīvoja čigānu tabors.” Ģimene Rīgā steigā pamet īrēto dzīvokli un “aizmirst” suni

5 komentāri
“Suns nekad nav bijis ārā! Tur dzīvoja čigānu tabors.” Ģimene Rīgā steigā pamet īrēto dzīvokli un “aizmirst” suni

Rīgā kādu četrkājaino mīluli, kuru, steigā izvācoties no īres mitekļa, šķiet, tīšām aizmirsusi kāda ģimene. Acīmredzot, mūkot no nenomaksātas īres un komunālajiem rēķiniem, viņiem dzīvnieka veselība un dzīvība šķitusi vien tāds sīkums.

Daudzi Sarkandaugavas ielas daudzdzīvokļu nama iemītnieki darbdienas nakti bija pavadījuši nomodā, noklausoties žēlabainā gaudošanā un suņa rejās. Tās turpinājušās arī nākamajā dienā, tādēļ drīz vien līdz izmisumam novestie mājas iedzīvotāji viens pēc otra sākuši zvanīt uz vietējo pašvaldības policijas iecirkni.

Kad ieradās likumsargi, aculiecinieki norādīja, ka iepriekšējās dienas vakarā piebraukusi automašīna, kurā īrnieki ātri sakrāmēja savas mantas, bērnus, un aizbrauca. Tiesa gan, miteklī tika atstās suns. Nelaimē atstātais dzīvnieks piederējis kuplai ģimenei.

Nepazīstamo cilvēku izbiedētais suns, nevis rādījis zobus, bet gan ierāvies tālākajā istabas stūrī, savukārt policisti kopā ar dzīvnieku ķērājiem, laipojot starp fekālijām un urīna peļķēm, devušies dzīvniekam pakaļ. Pēc tam suns aizvests uz patversmi.

Skaties arī: ”Viņš te jau vairākas stundas stāv!” Pie veikala Pārdaugavā pircējs ”aizmirsis” savu suni.

Par notikušo turpinās lietas apstākļu noskaidrošana.